[SUPER LEAGUE] - [ОГЛЯД 3-ГО ТУРУ] + [РЕЗУЛЬТАТИ 4-ГО ТУРУ]

 

Варто відмітити, що третій тур виявився найрезультативнішим за попередні, а отже чи то період розкачки завершився, або ж учасники експерти по ЛЧ.

 Починаємо!

 Мілан – Барселона.

 Так вже повелося, що Мілан приймає участь у драматичних іграх турніру. В першому турі драма з Лейпцигом, в другому поступилися Динамо К. Тепер, третій тур і Барселона. Що ж ми отримали, 7 з 10 прогнозів команди надали ідентично один одному, а отже в 3-х матчах ми чекали результативних дій і . . . дочекалися.

 В 6-ій парі Мілан поставив на Лілль і забив гол. Барселона в свою чергу не забивалася в куток, а намагалася відігратися, що їй вдалося на результаті пари Брюге – Лейпциг (епічний матч в реальності). Браво! 1:1.

 В 9-й парі команди проставили ідентичні прогнози і долю поєдинку вирішували в грі шейхів (Манчестер Сіті - ПСЖ), де Мілан вірив в перемогу господарів, а от Барселона в нічию. 2:1.

 Шериф – Лейпциг.

 Поєдинок двох рівних команд і переможцем став той, хто вирішив зіграти прагматично. Друга пара туру (Інтер - Шахтар), тільки Лейпциг вірив в перемогу донеччан, але не в цей вечір 1:0.

 В четвертій парі, Лейпциг ставить на нічию, адже в тій грі – Порту потрібна була перемога, а немотивованому Ліверпулю, просто відбігати матч. В підсумку Ліверпуль кращий, а Шериф забиває другий м’яч в протистоянні. 2:0.

 Гості тільки на 6-му матчі відквитали один гол, але на більше їх не вистачило.2:1

 Атлетико – Порто.

 Відкритий футбол продемонстрували команди. Тільки 5 однакових прогнозів з 10, а отже в очікуванні ризикованого футболу і великої кількості голів.

 На другому прогнозі, Порто відкриває рахунок, Атлетико вірив в мирову. 0:1.

 Після забитого голу від гостей, команди видали серію ідентичних прогнозів, а отже на результативні дії надій не було.

 В 7-му прогнозі, Порто чуть не подвоїв перевагу, але Мілан (той що реальний), був іншої думки і виграв свій матч, залишивши всі шанси на вихід в плей-офф ЛЧ.

 Що не вдалося в 7-му прогнозі, то вдалося у 8-му. Той самий прогноз на Лейпциг, дав подвійну перевагу португальській команді 0:2.

 Атлетико забило, але це було на 10-му прогнозі 1:2.

 Аякс – Ліверпуль.

 До речі, Аякс єдина команда, що ще не пропустила в свої ворота. Дивує не тільки в справжній лігі Чемпіонів, але й у FANTASYPREDICTION.

 На цей раз, в опонентах Ліверпуль, який в 2-му турі скатав нічию з Вільяреалом, а в першому переміг мінімально Мілан.

 Третій прогноз, хто б міг подумати, що переможця в парі Барселона – Бенфіка не буде виявлено? От, Аякс, саме з тих, хто поставив Х. 1:0.

 Далі, поодинокі атаки команд, які не надавали нікому переваги, хіба що в кінці гри, можна було на щось сподіватися Ліверпулю, але Брюге з Атлетико підвели, що не скажеш про Манчестер Сіті, який допоміг Аяксу поставити крапку в матчі 2:0.

Далі буде ...

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
[FANTASY PREDICTION]
+11
Популярные комментарии
Олександр Письменний
0
👍
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+