Tribuna/Футбол/Блоги/Блог Євгена Брижа/Новий нападник «Ворскли» забив у першому ж матчі

Новий нападник «Ворскли» забив у першому ж матчі

Що показав спаринг із «Металістом-1925»

Автор — Євген Бриж
4 сентября 2021, 17:56

Що показав спаринг із "Металістом-1925"

Сьогодні "Ворскла" грала контрольний матч із "Металістом-1925". Рахунок 1:2. Ось те, на що, крім рахунку, варто звернути увагу.

1. Схема 4-3-3 на початку. Праворуч у захисті спробували Кушніренка. Мені здалося, що йому трохи не вистачає швидкості для крайка. У "Миколаєві" він був опорним. Наприкінці першого тайму Богдан зазнав травми та був замінений.

У нападі починали: новачок Рангел — правий, Есеола — центр, Вакула — лівий. Рангел — під номером 7 — запам'ятався кількома передачами, боротьбою і технікою. Есеола — постійним програванням боротьби та позиції. Обидва відіграли весь матч, але якщо для Есеоли це було схоже на покарання, то Рангел забив гол.

Скляра вітаємо з капітанською пов'язкою.

2. Момент із голом. Амількар, що вийшов на лівий фланг атаки, навісив, Рангел замкнув.

Заслужена нагорода для нападника.

3. Щодо опорників і загалом центру півзахисту, то в першому таймі там грали Челядін і Скляр із Пешичем ближче до атаки, а от у другому таймі були експерименти. Пару опорників склали Пердута і Чеснаков. Над ними діяв гравець на перегляді (темношкірий футболіст під номером 43).

4. Трибуни на стадіоні "Лтава" давно потребують заміни. На відеокартинці це виглядає ще гірше.