Tribuna/Футбол/Блоги/Блог Євгена Брижа/Перший ювілей. Степанюк забив дев'ятий і десятий голи за «Ворсклу» в чемпіонатах

Обігнав Васіна та Кислова, зрівнявся з Мелащенком та Ковпаком.

Автор — Євген Бриж
21 марта 2021, 13:00
1

Форвард «Ворскли» Руслан Степанюк забив у ворота «Олімпіка» свій дев'ятий і десятий м'ячі у футболці «Ворскли» в чемпіонатах.

Для цього йому знадобилося 26 ігор.

У списку бомбардирів полтавської команди в чемпіонатах він обігнав Дениса Васіна (8 м'ячів у 47 іграх) та Ігоря Кислова (9 голів у 52 іграх), а також зрівнявся з Олександром Мелащенком (10-54) та Олександром Ковпаком (10-51).

За забитими Степанюк — у тридцятці найкращих бомбардирів «Ворскли» часів Незалежності.

Загалом за «Ворсклу» в усіх турнірах Степанюк провів 30-у гру та забив 11-й м'яч.

За співвідношенням Русланові потрібно в середньому 2.73 гри на гол. Краще в нього було лише у «Вересі» — 2.52 гри.

Однак за співвідношенням хвилин до кількості м'ячів найефективніше нападник діє саме в Полтаві — гол кожні 208.82 хвилини.