Хто був найефективнішим форвардом «Ворскли» останніх років

Коли я визначав найкращих форвардів десятиріччя у "Ворсклі" – один із читачів мого телеграм-каналу (t.me/vorsklafc) назвав Кулача. І обгрунтував: не за кількість ігор-голів, а за корисність команді.

А під моєю статтею про найкращих гравців ще один коментатор висловився: "Не знав, що у Ворсклі такі труднощі з форвардами".

Днями "Ворскла" повернула Кулача. А раніше розсталася з Коломойцем.

І я вирішив з'ясувати, хто за останні роки був найефективнішим нападником у команді.

Як це визначити? Один із варіантів такий. Я співставив кількість проведених ігор та кількість забитих м'ячів в усіх турнірах (чемпіонат, кубок та єврокубки) і проранжував сімох форвардів за співвідношенням цих параметрів. Права колонка – співвідношення ігор до голів. Тобто як часто забивали ці футболісти, скільки їм для цього знадобилося матчів.

Друга таблиця ідентична до першої, окрім того, що замість кількості ігор узята сумарна кількість хвилин, зіграних за "Ворсклу" в усіх турнірах. Відповідно, права колонка – скільки в середньому хвилин було потрібно гравцеві на гол.

Гравці розставлені за рейтингом, де на першому місці – футболісти з найвищими показниками. Ну і варто враховувати, що не завжди такі гравці як Хльобас, Кулач або Васін грали на вістрі атаки. І що будь-які цифри – це хоч і точна, але лише ілюстрація до того, що відбувається на полі та в роздягальні.

Євген Бриж, фото vorskla.com.ua

+8
Реклама 18+
Популярные комментарии
Ігор87
+5
Не про те пишете, заголовок треба більш клікбейтний)) типу ’Шарій визнаний кращим форвардом Ворскли усіх часів’. Пост розірвуть на шмаття) п.с. дякую за текст, тут мало пишуть про Ворсклу ;(
Євген Бриж
+3
Клікбейт - не наш метод) дякую, що читаєте
Євген Бриж
+1
Шкода, що сезонами - один так, один ні
Написать комментарий 4 комментария
Loading...
Реклама 18+