Tribuna/Хоккей/Блоги/Європейський хокей/День погромів

День погромів

У матчах другого ігрового дня МЧС своїх суперників не помітили шведи, канадці та американці.

Автор — khoma
27 декабря 2020, 09:29

Швеція на старті турніру здобула вольову перемогу над збірною Чехії. Усе могло скласти по-іншому, якби за рахунку 1:1 канадські судді зарахували шайбу у виконанні Міхала Тепли. Але сказати однозначно чи перетнула шайба лінію воріт не можна навіть після перегляду декількох відеоповторів. Саме цей епізод міг докорінно змінити ситуацію на льоду, але… У другому періоді шведи показали себе у всій красі. У ворота суперників влетіло три шайби, причому по одній у більшості, меншості та рівних складах. Найбільше постарався Філіп Броберг, який тричі асистував партнерам. Якщо найкращим моментом першого ігрового дня можна назвати диво-сейв словацького голкіпера Сімона Латкоши, то другий день подарував нам чудовий гол у виконанні шведа Елмера Содерблома.

І на останок про скандинавів: шведи продовжили свою унікальну переможну серію – вони не програють на груповому раунді вже 46 матчів поспіль. Останній раз вони поступилися на попередньому етапі 31 грудня 2006 року в овертаймі збірній США (2:3).

Обезкровлена відсутністю дев’яти хокеїстів німецька збірна потрапила під канадський каток. Головною зіркою матчу став форвард Ділан Козенс, який набрав 6 очок – 3 закинуті шайби та 3 результативні передачі.

Канадці закинули 16 шайб в одному матчі уперше з 2009 року, коли розгромили латвійців 16:0. Загалом це четвертий раз, коли кленові листки забивають 16 або більше шайб за поєдинок.

Американці після прикрої поразки від росіян вигнали свою злість на австрійцях. Дебютант чемпіонату протримався лише п'ятнадцять хвилин після чого, що називається, поплив. Усього за матч збірна США завдала по воротам австрійців 73 (!) кидки, що вилилося в 11 закинутих шайб, а Дастін Вульф записав перший шатаут на турнірі.