Tribuna/Хоккей/Блоги/Європейський хокей/Король повернувся! Ягр набрав 4 очка у матчі з лідером!

Король повернувся! Ягр набрав 4 очка у матчі з лідером!

Дві шайби та дві передачі легенди чеського хокею допомогли його «Лицарям» святкувати виїзну перемогу над «Спартою»

Автор — khoma
12 января 2020, 22:44
2

«Король живий, хай живе король» - саме так можна охарактеризувати гру ветерана чеського хокею Яроміра Ягра проти одного із лідерів чеської Екстраліги - пражської «Спарти». Після шеститижневої паузи, яка була викликана травмою хокеїста, лідер атак «Кладно» феєрично повернувся на лід. За 13:41 хвилину проведену на майданчику він зумів відзначитися двома закинутими шайбами та двічі асистував партнерам.

У першому та другому періоді він тільки віддавав передачі. Спочатку прийняв участь у закинутій шайбі Ладіслава Зікмунда, а у середині другої двадцятихвилинки допоміг відзначитися Петру Вамполі. На останню перерву команди пішли за рахунку 4:4. А ось у заключному ігровому відрізку Ягр розкрився по-повній. У дебюті періоду він реалізував чисельну більшість, а трошки більше ніж за шість хвилин ще раз відзначився у нерівних складах. У підсумку «Рицарі Кладно» святкували перемогу над лідером чемпіонату 8:4.

Яромір Ягр єдиний із діючих хокеїстів, хто зіграв у чеському чемпіонаті у п’яти десятиліттях. Він провів свій перший поєдинок ще у сезоні 1988-89. Крім того хокеїст продовжує ставити рекорд найстаршого гравця, який коли-небудь грав у чемпіонаті Чехії. У цьому сезоні 47-річний Ягр зіграв 22 матчі на набрав 19 очок (10 закинутих шайб та 9 передач).