Tribuna/Хоккей/Блоги/Європейський хокей/У Швеції є свої «Динамо» та «Крижані Вовки»

У чемпіонату Швеції команда пропустила більше десяти шайб за один матч

Автор — khoma
6 октября 2019, 21:23
1

У матчі шведської хокейної ліги між «Фар’єстадом» та «Оскарсхамном» глядачі побачили дванадцять закинутих шайб. Здавалося б нічого дивного – нормальна хокейна результативність – дванадцять шайб на двох. Але усі шайби залетіли у ворота однієї команди! Для ТОПового європейського чемпіонату пропускати дванадцять шайб – це велика рідкість.

Господарі льоду зняли питання про переможця вже у першому періоді, коли закинули сім шайб. Не допомогла гостям навіть заміна голкіпера, який вийшов за рахунку 3:0 на користь суперника.

«Оскарсхамн»  є дебютантом найвищого дивізіону Швеції. Команда вперше  в історії виборола право зіграти у ШХЛ. Причому на старті сезону вони були серед лідерів. Після перемоги 21 вересня над «Юргорденом» (3:2) підопічні Хокана Олунда навіть очолили турнірну таблицю. Проте наступні чотири матчі програли та спустилися на десяту сходинку.

Для «Фар’єстада» ця перемога стала першою в історії із різницею у дванадцять шайб за період виступів у чемпіонаті країни.