Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольные цифры/Ярмоленко обходить Рінкона та наближається до Белькевича

Ярмоленко обходить Рінкона та наближається до Белькевича

Матч 13-го туру між київським «Арсеналом» та «Динамо» завершився впевненою перемогою команди Блохіна з рахунокм 2:0.

Автор — Anton Pavlushko
22 октября 2013, 23:24

Рахунок у матчі на 18-й хвилині відкрив Джермейн Ленс, а аз 12 хвилин Ярмоленко подвоїв його. Для українця це став вже 48-й гол за київське "Динамо" в чемпіонатах України. Цей м'яч допоміг обійти в таблиці кращих бомбардирів "Динамо" в чемпіонаті України бразильця Рінкона (47 голів) та наблизитися до білоруса Валентина Белькевича, на рахунку якого 51 м'яч.

Поки що Ярмоленко займає сьому позицію серед кращих бомбардирів ДК і теоретично в цьому сезоні він зможе наздогнати свого колишнього партнера по "Динамо" Артема Мілевського, котрий поки займає п'яту сходинку (57 голів).