«Друге життя» Гжегожа Крихов'яка. Мода, органічні продукти чи...будівництво

Франція, Іспанія, Англія, Росія - футбольна кар’єра Гжегожа Крихов’яка так само різноманітне як і його бізнес. Гравець російського «Локомотива» не обмежує себе в заробітку грошей він також реалізує свої ідеї, пристрасті та таланти.

"Коли я починаю новий бізнес-проєкт, для мене важливо вибирати людей яким я довіряю і яких знаю. Це трішки схоже на футбол. Ми команда, яка має добре функціонувати. Будь-яка людина, яка робить щось в моєму бізнесі повинна дбати, щоб все було добре. Так само відбувається на футбольному полі" - сказав він в одному з інтерв'ю.

Любов з першого погляду

У 16 річному віці перспективний юнак з маленького містечка Гріфіце, що знаходиться у Поморському воєводстві Польщі перебрався у столицю вина - Бордо. Франція закохала в себе одразу, а особливо одяг в якому французи бродили по вузьких вуличках. Різноманітний вибір брендів захопив поляка, в самій Польщі було менше магазинів і не було фінансів, щоб щось купити. "У Франції для людей важливо вдягатися стильно. Мода - це та річ, в якій вони розбираються найкраще"- визнає Гжегож Крихов'як.

Він на відмінно закінчив середню школу у Франції та отримав диплом. Вибираючи плитку для ванної кімнати, польський футболіст випадково зустрів свою другу половину. Селия Жона - французька модель. На той момент гравцю було 21 рік, а моделі - 19. У 2019 році на католицьке Різдво пара одружилася, весілля відбулося в Парижі.

Мережа італійських салонів

Польський півзахисник володіє п'ятьма мовами. Десять років він провів у Франції граючи за "Бордо", був в оренді в "Нанті" і "Реймсі". Саме так він вивчив французьку, дружина йому активно допомагала. В "Севільї" він заговорив іспанською і виграв дві Ліги Європи підряд, а за річну оренду в англійському "Вест Бромі" додав ще й англійську. Зараз вивчає російську в московському "Локомотиві", також не забуває свою рідну польську.

У 2018 році Гжегож створює свій перший модний салон "Balamonte" таку ж назву має один з гірськолижних курортів Італії. Сам салон не пов'язаний з курортом. Спочатку бутик був спеціалізований на чоловічу аудиторію. Але з 2020 року також виробляє костюми для жінок. Селия Крихов'як активно рекламує бренд свого чоловіка в соціальних мережа.

"Balamonte" проводить модні покази взимку і влітку. Футболіст особисто контролює процес від А до Я. На даний момент магазини є у Варшаві та Познані. Крім цього дорогий салон працює онлайн і у ньому шиють речі на замовлення: для цього з покупця знімаються мірки, після чого в Італії шиють одяг, готову продукцію доставляють в Польщу через 4-5 тижнів. Наразі бізнес приносить дивіденди Гжегожу Крихов'яку і він планує розвивати його надалі.

Веде свій блог про моду

Футболіст вирішив розказати більше про свій підхід до образу і почав вести свою колонку у польському журналі "Джентльмен". Ось одна з його цитат: "Особисто я вважаю своє відношення до одягу природним і водночас спонтанним. Я не завжди слідкую за правилами та традиціями моди. Звичайно я поважаю їх існування і розумію стандарти, які існують уже протягом багатьох років. Але я хочу мати власний стиль, у мене своє бачення, тому що я люблю себе і хочу бути самим собою."

Гравець "Локомотива", поки опублікував один пост, який отримав позитивні відгуки. Очікується, що незабаром будуть опубліковані нові колонки Крихов'яка: "Я буду говорити про свій досвід у світі моди" - анонсує поляк.

Енергоефективний дім

Гжегож інвестує в розвиток польських стартапів. Футболіст вклав 5 мільйонів доларів в проєкт який займається проектуванням і будівництвом енергоефективних, економічних і екологічних будинків.

Компанія може похвалитися тим, що будує стіни за один день, без будівельного розчину і клею. Ці будинки створенні без хімії та пластмаси, стійкі до грибка, цвілі, а також безпечні для людей у яких алергія. Завдяки системі 3Е, яку просуває Крихов'як, будівництво займає лише від 3 до 6 місяців, а не 2 роки.

Матеріал який використовує компанія перліт - це порода вулканічного походження із засобами ізоляції. Перлітні блоки підходять один до одного і складаються як конструктор, так що вам не потрібні клейкі речовини, щоб збудувати.

Сам польський півзахисник активно бере участь у розвитку нової компанії.

Органічна харчові продукти

Восени 2020 року Крихов'як оголосив про ще один свій проект - органічна продукція Bio Gol. Він володіє брендом і приймає стратегічні рішення. Bio Gol містить в собі ягоди, насіння гарбуза, бразильські горіхи, яблучні кільця і бланшований мигдаль.

"Для спортсмена дієта і здорове харчування є основою. Протягом багатьох років я приділяю увагу своєму щоденному раціону. Правильне і збалансоване харчування є основою і необхідністю не тільки для атлетів, але для всіх", - сказав футболіст в інтерв'ю Business Insider.

Гжегож Крихов' як багато раз казав, наскільки він цінить освіту і особистий саморозвиток. Футболіст не тільки вільно говорить на кількох іноземних мовах, але у 2015 році отримав освіту в Ліонському коледжі у напрямку розвиток спортивних клубів.

"Для мене було викликом довести людям, що є гравці, які завершили навчання, що вони можуть говорити на кількох мовах, що є освічені футболісти у яких є щось в голові".

Фото: Instagram; gol24.pl; jastzabpost.pl

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
«Евротрибуна»
+4
Популярные комментарии
ieronim
+2
У вас в останньому підзаголовку помилка. А текст класний!
Жираф Геннадій
+2
Ну він дійсно стильно виглядає.
Sergiy Baranovsky
+1
Якби не мілкі огріхи в тексті це могла б бути одна з найвищих оцінок. Подали кар’єру Гжегожа під цікавим кутом.
Оцінка – 9
Написать комментарий 6 комментариев
Loading...