Молодість і старість на Євро-2020

Цей чемпіонат Європи який ми так довго чекали нарешті стартує! І я пропоную вашій увазі підбірку найстарших та наймолодших гравців на Євро-2020.

Юнаки, які вже потрапили на Євро

Розпочнемо з тренера - коуч нашої збірної Андрій Миколайович, який є наймолодшим на цьому чемпіонаті. Але він вже неодноразово доводив, що його молодість це його козир, адже саме він змінив стиль збірної, дав ковток свіжого повітря.

Серед молодих гравців слід виділити воротаря Збірної України Анатолія Трубіна, який вже має за своїми плечима багаж досвіду виступів на найвищому рівні. Також вартує уваги швецарський захисник Бечир Омегагич, який за даними французького видання L’Equipe входить до Топ-25 молодих талантів Європи. Серед півзахисників виділяються Джуд Беллінгем та Джамал Мусіла зі збірної Англії, які на клубному рівні представляють німецьких грандів Борусію Дортмунд та Баварію відповідно. А серед нападників може дебютувати на Євро Педрі, який вже помалу стукає в двері основи Барселони та вже зіграв одну гру за збірну.

Ветерани, для яких це останнє Євро

Найстаршим тренером є турок Шенол Гюнеш, під керівництвом якого збірна Туреччини демонструє дисциплінований футбол, з чітко поставленою тактикою.

Звісно головною зіркою "стариків" є Кріштіану Роналду, який провів не надто яскравий сезон за Ювентус і мріє реабілітуватись на Євро. Також слід зазначити що серед 11 найстарших аж 4 представники збірної Португалії, що робить цю збірну однією з найстарших. Мартін Стекеленбург, який повернувся до збірної Нідерландів після Євро-2016, є найстаршим гравцем на турнірі. Спробує повторити успіх ЧС-2018 року Лука Модрич, який поведе Збірну Хорватії вперед. Горан Пандєв буде керувати на полі гравцями збірної Північної Македонії на першому (і останньому для Горана) великому турнірі.

Досить цікаву статистику представив партнер Євро-2020 FedEx, які розрахували рейтинг гравців на Євро. Для оцінки брались до уваги тільки ігри за національну збірну. Таким чином ми можемо оцінити та приблизно побачити силу наших символічний збірних.

Напишіть в коментарях, яка збірна з представлених мною вище перемогла, якби такий матч відбувся?

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
«Евротрибуна» | Uklon
+4
Популярные комментарии
Sergiy Baranovsky
+2
Хороша ідея і візуал. Але над текстом варто попрацювати краще.
Оцінка - 7
Дмитрий Клименко
+2
Интересные факты, интересные сборные. Стоило, возможно, чуть больше рассказать о каждом. И поработать над заголовком.
Оценка – 7
Жираф Геннадій
+1
От і дебютував Беллінгем!
Написать комментарий 8 комментариев
Loading...