Tribuna/Футбол/Блоги/A. Le Coq Premium Liiga/«Інфонет» втримав перемогу

У 26 турі було сьогодні зіграно 2 матчі

Автор — makhauser
22 августа 2014, 22:56

"Інфонет" (Таллінн) - "Таммека" (Тарту)

До цього матчу команда Пуштова ("Інфонет") підійшла у якості фаворита. Молодий клуб зі столиці виступає лише другий сезон у Преміум Ліізі, зачепившись у середині таблиці доволі охоче. "Таммека" ж приїхала після феєричної нічиї з "Флорою" та мала намір продовжити боротьбу. На жаль, на 6 хвилині зазнав травму Тікербері, замість якого на 8 вийшов Ґутак.

Перший гол "Інфонет" забив лише на 40 хвилині, скориставшись прогалиною у захисті. Могли скористатися ще раз, проте Пехтер потягнув цей удар, що не допомогло йому проти удару Манучо з більш дальної дистанції.

У другому таймі Денис Малов зробив рахунок 3:0, вдало прийнявши діагональну передачу. "Таммека" старалася забити, і їй це вдалося.

На 88 хвилині Мартні Хурт прийняв навіс та забив головою, даруючи примарну надію, яка стала більш чткою після реалізації пенальті Тііріком на 90+2. Але більше голів ми не побачили - 3:2

Голи: Таар, 40; Манучо, 45+1; Малов, 52 - Хурт, 88; Тіірік, 90+2п

На 45 хвилині Мелтс не реалізував пенальті (воротар)

"Інфонет": Ігонен, Калімулін, Авілов, Малов (Харін, 70), Мелтс, Манучо, Валов, Айдара (Головльов, 75), Ліпін (Семахін, 84), Ельхі, Таар.

НЗ: Касс’янтчук, Гурчіоглуянц, Монес, Малінін.

"Таммека": Пехтер, Шабанов (Валтна, 59), Лоренц, Тутк, Текко, Тікербері (Гутак, 8), Міллер (Аасмяе, 68), Ойамаа, Тіріік, Наггел, Хурт.

НЗ: Кютт, Тенно, Маркус Йигі,  Андерсон.

Попередження: Лоренц, Хурт, Гутак

"Нимме Калью" - "Локомотив Йихві"

У другому матчі один з учасників гонки за золото приймав дебютанта-аутсайдера і забезпечив собі перемогу ще у першому таймі. Відзначимо хет-трік 19-річного Кірсса.

Голи: Вакуй, 11; Кірсс, 33, 40, 56; Неемело, 53 - Смірнов, 74

"Калью": Аланд, Мьойол (Пюрг, 74), Родрігес, Бяренгбург, Калласте, Реґіналд (Пратес, 63), Вунк, Пурі, Кірсс (Айнсалу, 60), Вакуй, Неемело

НЗ: Телеш, Галпін, Ахьюпера, Нунес.

"Локомотив": Смєлков, Потапов, ВОЛЧКОВ, Владіміров, Смірнов, Єгоров, АЛАНІЯ, Кайвоя, Наверяні (Йигі, 46), Апет, Нікулін (Захарєнков, 60).

НЗ: Матросов, Хлобистін, Базьюкін

Попередження: Потапов, Апет