Реклама 18+

Мене назвали на честь Андрія Шевченка. Як так вийшло?!

Вставка изображение из Facebook 

Єврокубкові чудеса по-київські. Сезон Ліги Чемпіонів 1998/1999 визначний в історії українського футболу. Молода прогресивна команда під керівництвом Валерія Лобановського - київське "Динамо" створило сенсацію, вибивши мадридський "Реал" в 1/4 Ліги Чемпіонів. 

Визначний матч на старому НСК "Олімпійському" після вдалого виїзду (нині стадіон імені В.Лобановського). Перший поєдинок в Іспанії закінчився з рахунком (1:1), тому "біло-сині" мали перевагу перед грою вдома, забивши на виїзді (3 березня 1999 р.). Голи забивали Міятович Предраг - 66 хв. (Реал Мадрид), Андрій Шевченко - 54 хв. (Динамо Київ).

Матч-відповідь відбувся 17 березня 1999 року в Києві. "Динамівці" були гаряче налаштовані при морозній температурі (-3) на цю гру. Підопічних Лобановського не лякали такі гравці, як: Рауль, Гуті, Роберто Карлос та інші. Стадіон був заповнений - 83 тисячі глядачів... В цей час в квартирі одного з будинків на вулиці Михайла Грушевського в місті Луцьк, що на заході України вже декілька годин не знали, яке ім'я дати новонародженому сину. Дідусь та батько, святкуючи поповнення в сім'ї, поки мама в пологовому будинку роздумувала над іменами: Ілларіон та Ілля дійшли до думки, що футбол, який охоче любив дід допоможе в виборі імені.

Влучні удари від молодого лідера українців. Забиті м'ячі були необхідні не тільки домашній команді, а й сім'ї Сапронових, в якій долю імені малого мав вирішити перший забитий гол "киянами". Безіменний хлопець був до 63 хвилини. Андрій Шевченко реалізовує пенальті, стадіон вибухає позитивними емоціями, а малий лучаний тепер не просто малий, а - Андрій. На 80 хв. Шева оформив дубль, вивіши "динамівців" в 1/2 фіналу Ліги Чемпіонів. А дідусь Вова, незважаючи на те, що вже минуло 20 років з того часу, продовжує жартувати: "Добре, що не забив гол Каха Каладзе" (захисник "Динамо").

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Любов до футболу та NBA
+21
Популярные комментарии
Дмитрий Клименко
+4
Вы, скорее всего, не так вставляете картинку. Надо ее вставлять с помощью кнопки "Изображение", а не внутри текста.
Ответ на комментарий Андрій Сапронов
Понимаю, спасибо. Но, чтобы добавить ссылку на фото рейтинг должен быть 20+, поэтому пока не могу
Андрій Сапронов
+2
Понимаю, спасибо. Но, чтобы добавить ссылку на фото рейтинг должен быть 20+, поэтому пока не могу
Ответ на комментарий Дмитрий Клименко
хорший пост, но стоило картинками разбавить

как, читайте тут: ua.tribuna.com/tribuna/blogs/adminblog/1610469.html
Написать комментарий 4 комментария
Loading...
Реклама 18+