«Вишка». Фінал

Місяць дайвінгових ефірів добіг кінця - зірки виконали свої останні стрибки.

Шоу "Вишка" закінчилось якось раптово. І не тільки через те, що закінчуватися раптово - це звичка усього хорошого, але й через підступність календаря: 23 листопада, у день, коли мало б завершуватися шоу, в Україні оголошено днем жалоби, буде проведено серію заходів, присвячених пам'яті жертв Голодоморів 1932-1933 років. Очевидно, що розважальній передачі не місце в такий день.

Тому організатори вирішили пришвидшитися, і назвали сьогоднішній ефір останнім. А підігрівати інтерес до нього почали ще у півфіналі, коли оголосили, що зірки стрибатимуть у парі з "несподіаними партнерами". Хоча, звісно, вгадати було не надто складно і нам це вдалося одразу: у "Вишку" запросили професійних спортсменів.

Крім цього, сьогодні вперше в історії шоу судді не оголошували своїх оцінок після стрибків, а мовчки занотовували їх у протокол. Таке рішення з інтригою себе цілком виправдало.

Першою свій стрибок виконала Анна Ходоровська, якій у пару дали чемпіона СРСР зі стрибків на батуті Павла Оцупка. Нарешті вона наважилася зробити те, що від неї чекали з самого початку, - сальто. І виконала його дуже добре.

У пару Денису Силантьєву вирядили добре відому читачам нашого блоґу олімпійську чемпіонку Юлію Прокопчук. Юлія, яка спеціалізується на стрибках із десяти метрів, витягла за собою туди і Дениса. І вперше на "Вишці" з цієї висоти був виконаний не солдатик, а спад.

Що казати про Руслану Писанку? Вона і так героїня. Вона зробила для цього шоу більше, ніж усі інші разом узяті, - це факт. І стрибок разом із Ганною Красношлик із 5 метрів - традиційний солдатик - був хорошим завершенням її виступів.

Олексій Матіас - безумовно один із найсильнішних учасників шоу, але, очевидно, ускладнення стрибків було все-таки надмірне. Разом із маріупольцем Микитою Ткачовим він виконав 202А, але зробив це настільки невдало, що його останнє місце у підсумковій таблиці виглядає цілком закономірним.

Вслід за Юлією Прокопчук, свою зірку на профільні десять метрів підняв і Олександр Бондар. Хоча Ольга Харлан впиралася до останнього, і навіть заявила на ефір стрибок із 10 метрів, але зрештою пішла на зустріч своєму партнеру і шоу загалом.

Степану Казаніну у пару дістався тренер Володимир Ткачов, який заодно є і фахівцем у трюках. Тому їхній стрибок, який став останнім в офіційній програмі шоу, став справжнім КВНівсько-цирковим номером і достойно завершив "Вишку".

А вже потім почалася офіційщина. Настав час відкрити 6 конвертів із оцінками спортсменів та один - із результатами глядацького голосування. І поки росла напруга, Андрій Доманський та Володимир Зеленський уклали найкрутіший заклад в історії. Вони домовились, що у разі перемоги чоловіка, у воду з вишки стрибне Володимир Зеленський, а Доманський разом із ним, а у разі перемоги жінки, Андрій Доманський стрибне з вишки, а Зеленський разом із ним. Все чесно, ніякої підстави.

А в оцінках сюрпризів не було. Хіба що ми дізналися, що Тамара Токмачова вперше за всю передачу поставила 10 балів (до того ж, зробила це двічі), а глядачі були на диво об'єктивними. А перемогу із мінімальним відривом здобула Ольга Харлан, яка не показувала складних стрибків, але всю дорогу була дуже стабільною. Загалом же підсумкова таблиця фіналу виглядає так:

  1. Ольга Харлан - 40
  2. Степан Казанін - 39
  3. Анна Ходоровьска - 34
  4. Денис Силантьєв - 33
  5. Руслана Писанка - 27
  6. Олексій Матіас - 25

Останнім акордом став стрибок пари Зеленський/Доманський. Вони слізно просилися стрибнути з одного метру, але такі слабкості на "Вишці" дозволені тільки Олі Поляковій. Тому, гнані публікою, вони здійнялися на 7,5 метрів, звідки і пірнули солдатиками. І зробили це так, що цілком могли б протриматись пару випусків у шоу як учасники.

Перший сезон шоу "Вишка" завершився, але все-таки дещо залишилось недосказаним. Чи змогли б зірки виконувати важчі стрибки, якби мали більше часу? Чи виграла б передача, якби відмовились від елементу шоу на користь спортивної складової? Чи варто було вводити коефіцієнт складності? Чи варто було давати спільну оцінку учасникам за синхронні стрибки? Зрештою, чи стануть стрибки у воду популярнішими в Україні? Сподіваюсь, рано чи пізно ми побачимо другий сезон і дістанемо відповіді на ці питання.

Побачимось!

"Вишка". Випуск №1

"Вишка". Випуск №2

"Вишка". Випуск №3

"Вишка". Випуск №4

"Вишка". Піфінал

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Пірнають не тільки в футболі
+16
Популярные комментарии
Виталий Старенький
+1
Ну могли на неделю перенести!Я бы с удовольствием еще посмотрел на развитие участников. Да Девчонки дали жару!
Жалко Матиаса по своему потенциалу он действительно сильнее всех, может надо было немного проще прыжки делать, чтобы наверняка?
Ответ на комментарий ivasykus
Ну я ж пояснив, чому вони вирішили закруглитись. Але я сподіваюсь, що другий сезон буде.
Харлан молодець, так. Але Ходоровська сьогодні теж класно стрибнула, а Силантьєв був не гіршим.
Та я не скаржусь, досить хороший фінал :)
Алексей Симченко
+1
ахахаха.
Ответ на комментарий ivasykus
Та ну який блат? Сестла! :))
Виталий Старенький
+1
Как-то неожиданно финал, я думал еще пару выпусков будет. народ только распрыгался. Ну Харлан молодец, отлично прыгнула и вход хороший!
Написать комментарий 10 комментариев
Реклама 18+