«Вишка». Випуск №4

Цього разу без Писанки, зате з Поляковою. Шоу "Вишка" перевалило за екватор.

Сьогодні вийшов четвертий випуск шоу "Вишка", і, як виявилось, половина шляху уже пройдена. Після того, як минулого тижня ми побачили купу справжніх акробатичних стрибків, думалося, що надалі буде тільки краще. Та не вийшло. Все ж, групи були поділені не рівнозначно, і з сьогодішньої шістки тільки двоє справді могли виконати щось яскраве.

А почалося все незвично. Першими на вишку мала вийти пара Анна Ходоровська - Євген Нікишин, але КВНщик ще три тижні тому виконував свій стрибок на знеболювальних, а зараз взагалі не зміг цього зробити. Тож Нікішин вилетів зі змагань, так і не пірнувши вдруге, а його місце поряд із Анною несподівано (несподівано?) зайняв Ілля Кваша. Між цими двома є енергетика, і, здається, не тільки в басейні.  

Фагот спустився з 10 метрів на 7,5 і виконав простий спад сидячи. Виконав добре, але нічого особливого.

Нічого особливого не показала і Оля Полякова. Звісно, якщо ми говоримо про її стрибок солдатиком з триметрового трампліну, а не про ханукію у неї на голові із запаленими феєрверками.

Олексій Матіас помітно постраждав від того, що йому в пару вирядили Володимира Гришка. Хай метр опери схуд ще більше після старту проекту, та все ж до свого попсового колеги у спритності йому далеченько. Хоча дует янгол і Дракула виглядав досить симпатично.

Анна Ходоровська після дуже вдалого стрибка на першому ефірі мала б, що називається, показувати клас і в наступних передачах - на неї були великі сподівання. Але за рекомендацією Кваші вона виконала черговий стрибок солдатиком. 

А от Матіас сподівання виправдав. Ефектне сальто в польоті після кувирка назад на вишці оцінили і судді, і глядачі, давши йому заслужене перше місце цього випуску. А Зеленський зазначив, що це був єдиний справді вартий уваги сьогодні стрибок. І я не можу з ним не погодитись.

Солдатиком з 7,5 метрів стрибнув і Володимир Гришко. "Чоловік, якому двічі по двадцять", як він себе назвав, не претендує на акробатизм, але старанністю підкупляє. На наступному ефірі обіцяє видертись на десятку.

А найбільше пощастило Фаготу - йому люб'язно надали честь стрибати у парі із самою Олею Поляковою. Щастя із тих, що не можна описати словами. В образі Бонда Фаготу вдалося витягнути Олю на 5 метрів, і тільки потім він згадав, що дівчину Бонда майже завжди вбивають. Але вона випливла.

За право продовжити участь у "Вишці" цього разу стрибали тільки троє, адже Нікішину дружно домовились зарахувати технічну поразку. Уникнути цих додаткових стрибків закономірно (слава богу!) вдалося Матіасу і Анні Ходоровській. А залишити проект цього разу довелося головному кокошнику України - Олі Поляковій. Судді добили дівчину Бонда, і їх важко не зрозуміти.

Тож нас очікує ще чотири випуски. Тішить те, що відвертих пасажирів майже не залишилось, а ті, хто можуть ще чогось навчитися, мають для цього час. На наступному ефірі будуть стрибати усі 8 зірок. І я готовий приймати ставки на те, хто вилетить.

Побачимось!

P.S. Будьте ви прокляті, 1+1, зі своєю інтимною гігієною.

"Вишка". Випуск №1

"Вишка". Випуск №2

"Вишка". Випуск №3

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Пірнають не тільки в футболі
+25
Популярные комментарии
Dench
+3
Спасибо Вам за оперативность. Как раз не посмотрел сегодня
solomiahlyzina@gmail.com
+1
спорт объединяет)
Ответ на комментарий Алексей Симченко
Ходоровская и Кваша мимими, прям)))
ivasykus
+1
Радий радувати)
Але чого на "Ви"? Всі ж свої :)
Ответ на комментарий Dench
Спасибо Вам за оперативность. Как раз не посмотрел сегодня
Написать комментарий 9 комментариев
Реклама 18+