Чемпіонат Європи. Командні змагання

18 липня на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що проходить у Берліні, стартували змагання зі стрибків у воду. І перша дайвінгова дисципліна - командні змагання.

Одразу слід зазначити - "командні змагання" не є тотожними синхронним. У програмі командних змагань так само, як і в інших, передбачено 6 стрибків, але вони розділені порівну між двома членами команди: хлопцем та дівчиною.

Україну традиційно у цій дисципліні представляли Юлія Прокопчук та Олександр Бондар.

І після перших стрибків (кожен із дрібним коефіцієнтом складності 2,0 - така вимога дисципліни) вони йшли лідерами, випереджаючи московитський тандем Віктор Мінібаєв/Надія Бажина на один бал.

Але вже на других стрибках (у Сашка - 3,5 оберти всередину, у Юлі - 3 оберти назад зі стійки на руках) трошки не допрацювали, в той час як Мінібаєв свій стрибок виконав майже досконало, - і наша команда опустилася на друге місце.

Втім, перемога була близька. І вона стала ще ближчою після того, як Бондар виконав свій стрибок 307C на 90,10 балів, що стало найкращим показником цих змагань. Останій стрибок (і єдиний із ґвинтом у програмі нашої команди) був за Юлею, але їй не вдалося повторити успіх Сашка. 

У підсумку - 409,75 балів і мінімальне (7,15) відставання від чемпіонів, якими стали московити. 

А торішні чемпіони Європи задовольнилися тільки срібною нагородою. Втім, хто сказав, що срібло - це погано?

Блоґ "Пірнають не тільки в футболі" вітає наших чемпіонів і очікує від них ще більше яскравих виступів. Благо, на цьому турнірі є простір для маневру.

Побачимось!

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Пірнають не тільки в футболі
+20
Популярные комментарии
ivasykus
+1
Просто дякую :)
Ответ на комментарий Українець
просто плюс)
StaS
+1
клевое фото на заствке
Виталий Старенький
+1
Крутяк
Написать комментарий 7 комментариев
Реклама 18+