Жіночу збірну готували 4 різних тренери. Хто відповідає за результат?

Новаторство від федерації.

Жіноча біатлонна збірна цього року має кілька центрів впливу. Після минулого сезону Андрій Прокунін покинув пост головного тренера, натякаючи на недовіру та тиск: «Я подякував своїм українським колегам і сказав, що якщо у мене немає кредиту довіри, то залишатися в команді, де є дуже багато груп керівництва, мені недоцільно».

Цьогоріч дівчата проводили підготовку з різними тренерами.  

Сестри Семеренко провели передсезонку з Григорієм Шамраєм, Анастасія Меркушина – з батьком Олександром Меркушиним, а Юлія Джима – зі збірною Словенії та Урошом Велепецем.

Усі інші – під керівництвом Валерія Леснікова, який відповідає за функціональну підготовку (екс-тренер Валентини Шевченко), а також Володимира Махлаева і Олександра Біланенка, які зосередились на стрільбі.

Где и когда смотреть биатлон. Общий зачет, календарь и результаты всех гонок 

Фото: Biathlon.com.uaGettyimages.ru/Alexander Hassenstein

+31
Популярные комментарии
step1953@ukr.net
+2
У победы тысяча отцов, а поражение всегда сирота (JFK). Так что в случае провала обвинять будем всех скопом, мы это любим :)
Sergiy Baranovsky
+1
Виглядає, як не надто хороша ідея
Марк Муржи
0
Сколько бездарных бездельников , включая ещё и брынзака, а результаты, те же, что и прошлогодние, как под копирку, а следовательно нулевые! Как минимум троих тренеров можно спокойко уволить и ничего не изменится! А на вырученные деньги нанять толкового тренера!
Написать комментарий 6 комментариев
Loading...
Реклама 18+