У 2016-му норвезькі біатлоністи сяяли як ніколи. І не лише результатами

Вони вдягли золоті куртки!

Домашній чемпіонат світу в Холменколені був дуже вдалим для Норвегії. Спортсмени 9 разів піднімались на п'єдестал, з яких 4 рази на першу сходинку. Перемога святкувалась дуже круто: золота медаль = золота куртка. Погодьтесь, виглядає неймовірно.

Бйордален, Свенсен та брати Бьо після переможної естафети.

Жінки не відставали, також у золоті.

Тіріль Екхофф сяє після переможного спринту. 

Хлопець із золотим волоссям в золотій курці та із золотою медаллю. Комбо!

Ця акція не просто показова, а й благодійна. Після чемпіонату куртки від Swix були розіграні на аукціоні та зібрали 280 тисяч норвезьких крон (прибризно 30 тис. доларів). Гроші пішли на лікування хворих раком, в організацію «Right to Play» та Національну асоціацію хвороб серця та легенів.

«Це фантастично! Спасибі, Тіріль. Ви золота дівчина. Ми неймовірно вдячні, що наш чемпіон світу передасть гроші з аукціону організації боротьби з раком. Я обіцяю, ми будемо розпоряджатися грошима, що прийдуть якнайкращим чином»,— була неймовірно вдячна Тіріль Екхофф генеральна секретарка товариства боротьби проти раку Анн Ліз Райел.

Норвежці робили так вже не вперше. У 2011 на також домашньому чемпіонаті світу відзначилась лижна збірна.

Це вже традиція. 

+21
Реклама 18+
Популярные комментарии
Дмитрий Клименко
+3
оригинально придумали
Никита Сергейчук
+2
Йоханнесу идет)
Bambarbiya Kergudu
0
суперзвездная четверка норвежцев - каждый из них обладатель БХГ. младший Бо в этом году точно возмет кубок. вряд ли когда-то в биатлоне была более звездная четверка
Написать комментарий
Реклама 18+