Tribuna/Биатлон/Блоги/Crazy=genius/Фуркаду не вистачило всього секунди, щоб здобути 10-й подіум в Анхольці!

Фуркаду не вистачило всього секунди, щоб здобути 10-й подіум в Анхольці!

Згадаймо усі яскраві тріумфи Мартена на італійському етапі.

Блог — Crazy=genius
26 января 2019, 09:48

Сезон 2010/2011. Мас-старт. Золото.

Останній сезон перед ерою Фуркада. Із найкращою стрільбою привіз Феррі та Шипуліну по 17 секунд.

Сезон 2011/12 рік. Спринт. Бронза

Фуркад був швидким на лижні та ідеально влучним, але підвела швидкострільність. Впродовж більшої частини гонки йшов першим, але програв менше секунди Гаранічеву та 19 Ліндстрему, який провів неймовірну гонку.

Сезон 2011/2012. Мас-старт. Бронза.

Перед четвертою стрільбою Мартен йшов першим у парі Ліндстремом, але обидва допустились промаху. Їх наздогнали Бірбахер та Шипулін. Неймовірний фініш. Знову бронза. Знову програш менше секунди росіянину.

Сезон 2011/2012. Естафета. Золото.

Після двох бронз нарешті тріумф. Фуркад - фінішер. Німці були близькі до перемоги, але на останній стрільбі Пайфер пішов на штрафне коло.

Сезон 2012/2013. Естафета. Золото.

В індивідуальних гонках Анхольцу того сезону виступив не надто вдало (5 та 9 місця), але реабілітувся у естафеті: відмінно провів етап, та розірвав шведа на останньому підйомі.

Сезон 2015/16. Індивідуальна гонка. Срібло.

Пам'ятна для України гонка: Семенов здобув бронзу. Фуркад же був другим із найшвидшим ходом та двома хвилинами штрафу.

Сезон 2017/2018. Спринт. Срібло.

Із нулем Фуркад програв Йханесу Бьо у якого був один промах.

Сезон 2017/2018. Гонка переслідування. Срібло.

Реванш не вдався. Бьо привіз більше хвилини, а француз був лише 31-м за ходом.

Сезон 2017/2018. Мас-старт. Золото.

Крута перемога і повноцінний реванш, виграш на фініші у Бьо, але Тар'єя.

Усього 9 подіумів. Вчора француз був за крок до 10-го ювілейного.

Так, Фуркад вже далеко не той, але попереду переслідування і щасливий мас-старт. Подивимося!