«Прем’єр-Ліга українських імен» або яке ім’я найпопулярніше в українському футболі

В мене під час перегляду футбольних матчів постійно виникає питання: з яким ім’ям в Україні ростуть та грають найбільш якісні та популярні футболісти? Якщо враховувати гравців за всю історію футболу в незалежній Україні, то ясно, що хлопці на ім’я Андрій найкраще грають у футбол: один Андрій виграв «Золотий м’яч», другий – приніс своїй команді перемогу у Кубку УЄФА, третій – став зіркою «Динамо» і зараз намагається засяяти в АПЛ.

А от, якщо запитати про імена українських футболістів на даний момент, то тут вже виникають суперечки. Андрії не здають позиції, Олександри вперто наступають першим на п’яти, Євгени також проводять доволі успішну кар’єру, а у деяких виконавців на імена Владислав та Сергій доволі прекрасний потенціал.

Тому я уявив: а що буде, якщо в Україні вирішать створити унікальну лігу, де гратимуть команди, в яких гратимуть футболісти на конкретне ім’я?

1) ФК "Андріївка"

Стартовий склад: Андрій П’ятов (Шахтар), Андрій Сахневич (Колос), Андрій Гітченко (Десна), Андрій Пилявський (вільний агент), Андрій Цуріков (Яблонець, Чехія), Андрій Богданов (Десна), Андрій Домбровський (Десна), Андрій Блізніченко (Шеріф, Молдова), Андрій Тотовицький (Шахтар), Андрій Ярмоленко (Вест Хем, Англія), Андрій Борячук (Шахтар)

В запасі: Андрій Лунін (Реал, Іспанія), Андрій Нестеров (Мезйокйовешд, Угорщина), Андрій Ткачук (Чорноморець), Андрій Ременюк (Карпати), Андрій Бацула (Кортрайк, Бельгія)

Головний тренер: Андрій Шевченко (національна збірна України)

2) ФК "Олександрія"

Стартовий склад: Олександр Бандура (ФК Львів), Олександр Зінченко (Манчестер Сіті, Англія), Олександр Сваток (Хайдук, Хорватія), Олександр Кучер (вільний агент), Олександр Тимчик (Зоря), Олександр Караваєв (Динамо), Олександр Зубков (Ференцварош, Угорщина), Олександр Скляр (Ворскла), Олександр Піхальонок (Шахтар), Олександр Нойок (Динамо Брест, Білорусь), Олександр Філіппов (Десна)

В запасі: Олександр Ткаченко (Ворскла), Олександр Азацький (Фастав, Чехія), Олександр Насонов (ФК Львів), Олександр Андрієвський (Динамо), Олександр Назаренко (Дніпро-1)

Головний тренер: Олександр Петраков (збірна України U-20)

3) ФК "Євгенівка"

Стартовий склад: Євген Гальчук (Маріуполь), Євген Опанасенко (Коньяспор, Туреччина), Євген Хачеріді (вільний агент), Євген Мартиненко (Ворскла), Євген Макаренко (Андерлехт, Бельгія), Євген Банада (Олександрія), Євген Шахов (Лечче, Італія), Євген Коноплянка (Шальке, Німеччина), Євген Пасіч (Олімпік), Євген Селезньов (Малага, Іспанія), Євген Буднік (вільний агент)

В запасі: Євген Паст (Десна), Євген Ткачук (Шахтар Караганда, Казахстан), Євген Селін (Анортосіс, Кіпр), Євген Протасов (Олександрія), Євген Бохашвілі (Слеман, Індонезія)

Головний тренер: Євген Ширяєв (тренер воротарів дублю Чорноморця)

4) ФК "Артемівка"

Стартовий склад: Артем Кичак (вільний агент), Артем Барановський (Шахтар Караганда, Казахстан), Артем Бутенін (вільний агент), Артем Шабанов (Динамо), Артем Сухоцький (Слован, Словаччина), Артем Гордієнко (Шеріф, Молдова), Артем Фаворов (Десна), Артем Полярус (Хімкі, Росія), Артем Громов (Зоря), Артем Довбик (Мітьюлланд, Данія), Артем Бєсєдін (Динамо)

В запасі: Артем Тетенко (вільний агент), Артем Габелок (Ворскла), Артем Чорній (вільний агент), Артем Дудік (ФК Слуцьк, Білорусь), Артем Кравець (Кайсеріспор, Туреччина)

Головний тренер: Артем Куслій (тренер воротарів «Дніпра-1»)

5) ФК "Сергіївка"

Стартовий склад: Сергій Літовченко (Динамо Тбілісі, Грузія), Сергій Болбат (Шахтар), Сергій Кривцов (Шахтар), Сергій Чоботенко (Маріуполь), Сергій Люлька (вільний агент), Сергій Рибалка (Сіваспор, Туреччина), Сергій Сидорчук (Динамо), Сергій М’якушко (Алькоркон, Іспанія), Сергій Булеца (Дніпро-1), Сергій Шестаков (Діосгьорі, Угорщина), Сергій Петров (Рух)

В запасі: Сергій Сітало (Колос), Сергій Логінов (Дніпро-1), Сергій Політило (Олімпік), Сергій Горбунов (Маріуполь), Сергій Майборода (Зоря)

Головний тренер: Сергій Ребров (Ференцварош)

6) ФК "Владиславівка"

Стартовий склад: Владислав Леванідов (Волинь), Владислав Ємельянов (Металіст-1925), Владислав Бабогло (Олександрія), Владислав Савін (Авангард), Владислав Дубінчак (Карпати), Владислав Приймак (ФК Львів), Владислав Огіря (Десна), Владислав Калітвінцев (Десна), Владислав Кочергін (Зоря), Владислав Вакула (Маріуполь), Владислав Супряга (Дніпро-1)

В запасі: Владислав Кучерук (Динамо), Владислав Шаповал (Дніпро-1), Владислав Лупашко (Інгулець), Владислав Кабаєв (Маріуполь), Владислав Кулач (Будапешт Хонвед, Угорщина)

Головний тренер: Владислав Зубков (академія Чорноморця)

7) ФК "Олексіївка"

Основний склад: Олексій Шевченко (Шахтар), Олексій Зозуля (Колос), Олексій Биков (Маріуполь), Олексій Дитятьєв (Краковія, Польща), Олексій Савченко (Оболонь-Бровар), Олексій Довгий (Олександрія), Олексій Хахльов (Депортіво Алавес, Іспанія), Олексій Гуцуляк (Карпати), Олексій Гай (вільний агент), Олексій Кащук (Маріуполь), Олексій Хобленко (Динамо Брест, Білорусь)

В запасі: Олексій Казаков (Олімпія Ковари, Польща), Олексій Ковтун (Карпати), Олексій Майданевич (Оболонь-Бровар), Олексій Чичиков (Дніпро-1), Олексій Антонов (вільний агент)

Головний тренер: Олексій Михайличенко (спортивний директор Динамо)

8) ФК "Володимир"

Основний склад: Володимир Маханьков (Динамо), Володимир Баєнко (вільний агент), Володимир Адамюк (ФК Львів), Володимир Чеснаков (Ворскла), Володимир Костевич (Лех, Польща), Володимир Гаврилюк (Балкани), Володимир Шепелєв (Динамо), Володимир Аржанов (Чорноморець), Володимир Коваль (Чорноморець), Володимир Танчик (Чорноморець), Володимир Лисенко (Колос)

В запасі: Володимир Кринський (Олімпік), Володимир Сениця (Калуш), Володимир Заставний (Рух), Володимир Доронін (вільний агент), Володимир Одарюк (Ворскла)

Головний тренер: Володимир Шаран (Олександрія)

9) ФК "Романівка"

Стартовий склад: Роман Підківка (Карпати), Роман Слива (Карпати), Роман Гончаренко (Кремінь), Роман Кліментовський (ФК Севастополь), Роман Мірошник (Авангард), Роман Карасюк (Кішварда, Угорщина), Роман Мироненко (Гірник-Спорт), Роман Попов (МФК Миколаїв), Роман Безус (Гент, Бельгія), Роман Вантух (Динамо), Роман Яремчук (Гент, Бельгія)

В запасі: Роман Мисак (Рух), Роман Нікітюк (Рух), Роман Дебелко (ФК Рига, Латвія), Роман Дитко (Прикарпаття), Роман Зозуля (Альбасете, Іспанія)

Головний тренер: Роман Григорчук (ФК Астана, Казахстан)

10) ФК "Максимівка"

Стартовий склад: Максим Коваль (Аль-Фатех, Саудівська Аравія), Максим Імереков (Десна), Максим Білий (Зоря), Максим Лопирьонок (Дніпро-1), Максим Білик (МФК Миколаїв), Максим Малишев (Шахтар), Максим Каленчук (Рух), Максим Казаков (Зоря), Максим Задерака (Олександрія), Максим Луньов (Зоря), Максим Марусич (РФС, Латвія)

В запасі: Максим Кучинський (вільний агент), Максим Жичиков (вільний агент), Максим Третяков (Олександрія), Максим Драченко (Кизил-Жар, Казахстан), Максим Дегтярьов (Десна)

Головний тренер: Максим Калініченко (безробітний)

11) ФК "Денисівка"

Стартовий склад: Денис Бойко (Динамо), Денис Мірошніченко (Олександрія), Денис Фаворов (Десна), Денис Попов (Динамо), Денис Норенков (Чорноморець), Денис Дедечко (Арарат, Вірменія), Денис Кулаков (Урал, Росія), Денис Гармаш (Динамо), Денис Олійник (СІК, Фінляндія), Денис Безбородько (Олександрія), Денис Баланюк (Вісла Краків, Польща)

В запасі: Денис Шеліхов (ФК Сабуртало, Грузія), Денис Васільєв (Чорноморець), Денис Барвінко (вільний агент), Денис Кожанов (Волинь), Денис Арендарук (Шахтар)

Головний тренер: Денис Колчін (тренер ДЮСШ "Атлетік" (Одеса))

12) ФК "Ігорівка"

Стартовий склад: Ігор Литовка (Десна), Ігор Кірюханцев (Маріуполь), Ігор Пластун (Гент, Бельгія), Ігор Снурніцин (Олімпік), Ігор Пердута (Ворскла), Ігор Харатін (Ференцварош, Угорщина), Ігор Чайковський (Зоря), Ігор Мединський (Оболонь-Бровар), Ігор Загальський (Дніпро-1), Ігор Тищенко (Маріуполь), Ігор Карпенко (Карпати)

В запасі: Ігор Левченко (Атлетік, Швеція), Ігор Дуць (Рух), Ігор Когут (Дніпро-1), Ігор Худоб’як (Етнікос,Кіпр), Ігор Сікорський (Агробізнес)

Головний тренер: Ігор Рахаєв (безробітний)

13) ФК "Дмитрівка"

Стартовий склад: Дмитро Безотосний (Чорноморець), Дмитро Рижук (Чорноморець), Дмитро Чигринський (АЕК, Греція), Дмитро Литвин (Зоря), Дмитро Немчанінов (Рух), Дмитро Гречишкін (Олександрія), Дмитро Мішньов (Маріуполь), Дмитро Кльоц (Карпати), Дмитро Білоног (Динамо Мінськ, Білорусь), Дмитро Хомченовський (Зоря), Дмитро Хльобас (Десна)

В запасі: Дмитро Безрук (Сабах, Азербайджан), Дмитро Башлай (Подбескідзе, Польща), Дмитро Поспєлов (Металіст-1925), Дмитро Льопа (Осієк, Хорватія), Дмитро Шастал (Олександрія)

Головний тренер: Дмитро Михайленко (Дніпро-1)

14) ФК "Вікторівка"

Стартовий склад: Віктор Ольховий (Нива Теребовля), Віктор Гей (Кішварда, Угорщина), Віктор Лиховидько (Гірник-Спорт), Віктор Яневич (Прикарпаття), Віктор Корніленко (Маріуполь), Віктор Довбиш (Дайнава, Литва), Віктор Путін (Бельчатов, Польща), Віктор Циганков (Динамо), Віктор Коваленко (Шахтар), Віктор Симчо (Гйор, Угорщина), Віктор Хомченко (вільний агент)

В запасі: Віктор Бабічин (Дніпро-1), Віктор Данищук (Прикарпаття), Віктор Серденюк (Балкани), Віктор Георгієв (Балкани), Віктор Берко (МФК Миколаїв)

Головний тренер: Віктор Скрипник (Зоря)

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Козацький Футбол
+12
Популярные комментарии
Ігор87
+5
Суркіс завгосп, Коломойський юрист, Циганик аташе, а Харламова з Камеді в напад
Ответ на комментарий Ігор Симоненко
Ігорівка - зе бест
Владислав Дунаенко
+4
Круто) улыбнуло)
Ігор Симоненко
0
Ігорівка - зе бест
Написать комментарий 8 комментариев
Loading...
Реклама 18+