Ворскла, яка виграла Кубок України-2009. Де вони зараз?

Все почалося з 1/16 фіналу, коли Ворскла в Кіровограді (нині - Кропивницькому) здолала місцеву "Зірку" з рахунком 1:0. Єдиний гол на рахунку Григорія Ярмаша.

У наступній стадії полтавчани перемогли київську "Оболонь" (4:1), на гол Ониська підопічні Миколи Павлова відповіли голами Кулакова, Кравченка та Сачка + автогол Лозинського.

У чвертьфіналі "зелено-білі" завдяки голу Сергія Кравченка здолали донецький "Металург" (1:0).

А у півфіналі "ворсклян" чекала битва з харківським "Металістом". Харківський матч завершився нульовою нічиєю. А за тодішнім регламентом Кубка України, починаючи з чвертьфіналу, якщо команди розійдуться, то для визначення переможця було призначено додатковий поєдинок на полі команди, яка грала на виїзді. В полтавському матчі Василь Сачко, забивши дубль, вивів "Ворсклу" у фінал.

У фіналі на "Дніпро-Арені" той самий Василь Сачко приніс перемогу "Ворсклі" над донецьким "Шахтарем" (1:0)

Також грали: Олег Остапенко, воротар, 1 матч, 1 пропущений м’яч. Зараз – колишній тренер воротарів «Ворскли»; Євген Пєсков, захисник, 1 матч. Зараз – вільний агент; Саша Джурічіч, захисник, 1 матч. Зараз – грає за хорватський «Ускок»; Костянтин Ярошенко, півзахисник, 1 матч. Зараз – оновив футбольну кар’єру в одеському «Чорноморці»; Роман Безус, нападник, 1 матч. Зараз – гравець бельгійського «Гента»

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!