НБА

Чого прихід Дюранта може стати початком кінця ери Голден Стейт

Трохи відійшовши від шокуючої не тільки для мене, а і для 99% прихильників НБА новини про рішення Кевіна Дюранта перейти в Голден Стейт з контрактом на 2 роки (другий рік опція гравця) вирішив проаналізувати чи так все безхмарно для Голден Стейт виходить.

Знайшов  кілька причин, які роблять цей трансфер  мало того що не таким, що робить #прямозараз Уорріорз головним претендентом на чемпіонство, а командою, яка може більше не завоювати жодного титула.

Причина перша. Просто ФАКТ. Дреймонд Грін, Клей Томпсон та Стеф Каррі в регулярному сезоні виконували майже 48 кидків з трохи більше ніж 85 командних за гру (в середньому).  І це при наявності Ігудали, Барнса, Богута, Лівінгстона… Кевін Дюрант за гру в середньому кидав більш ніж 19 разів за гру. Що це означає? Те, що Томпсону, Гріну та Каррі доведеться ділитися кидками, бо інакше їх на всіх не вистане, сто атак за гру, чи навіть більше це нереально. Чи захочуть ділитися вони велике питання, особливо це стосується Каррі, який МВП і який шутер більше ніж поінгард. Власне, з цього випливає друга причина.

Причина друга. Каррі не елітний поінтгард. Так, він збирає більше 5 підбирань і віддає майже 7 асистів. Але елітним поінтгардом його це не робить. Він великий шутер, нагадує Кобе чи Айверсона кращих часів, але 7 асистів це середній показник. Можливо, з КД він виросте, але тоді Каррі перестане бути таким, як його всі люблять бачити. Він стане підігрувати іншій людині, так би мовити нести за неї її рояль, що для Стефа не притаманно.

Причина перша. Втрата виконавців. Вже Голден Стейт втратив Ендрю Богута, обмінявши його на пік другого раунду. Ціна, м’яко кажучи, смішна. Також вже втратили Харрісона Барнса, одного з найкращих молодих легких форвардів, який підписав контракт з Далласом. Так, можливо Барнс трохи невпевнено провів плей-офф, але він грав не проти кого-небудь, а проти Леброна. Наступного року, а можливо в кінці дедлайну швидш за все попрощаються з Андре Ігудалою, одним з кращих персональних опікунів Ліги. Причина – максимальний контракт Стефу Каррі по закінченню сезону.

Причина чотири. Порушена командна хімія. Прихід Дюранта це ніби вірусом заразити здоровий організм для Голден Стейт. Команда видала 73-9, мала прекрасний підбір виконавців, а на даний момент має суперквартет стартових виконавців, величезне питання по п’ятому номеру (Пачулія?) і обмежена ротація на всіх позиціях. Сподівання на стартову п’ятірку? Дуже ризиковано.

Причина пята. Надмірна відповідальність. Думаю всі пам’ятають, як в Лейкерс в якості нового домінанта приходив Двайт Ховард. Чим закінчилося теж. Так, Кевін не такий безхребетний, але якщо воїнів спіткає невдача чи буде якийсь конфлікт, дуже сумніваюся, що він залишиться в команді. А це для Голден Стейт буде рівноцінно самогубству, адже замість придбання активів вони позбавили себе всього, що мали.

Голден Стейт підписавши Дюранта зробили ставку на зеро, подивимося, чи варто було так ризикувати, або варто було залишити попередню команду.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Про футбол і не тільки
+19
Написать комментарий
Реклама 18+