ФБУ відповіла Tribuna.com. Пояснили, чому не підписали лист щодо призупинення діяльності Федерації боксу Росії

На жаль, не побачили його раніше. Виправляємось.

1

22 квітня на Tribuna.com вийшов матеріал «Від IBA вимагають призупинити діяльність Федерації боксу Росії. Серед підписантів вимоги немає ФБУ».

29 квітня на Facebook-сторінці Федерації боксу України з’явилась відповідь на цей матеріал. Визнаємо помилку – не помітили її одразу. Річ у тому, що ми активно слідкуємо за офіційним сайтом ФБУ, де за 29 квітня є лише одна новина – Кубок Балтійського моря. Програма першого дня змагань.

Можливо, відповідь нам була недостатньо важливою, щоб розміщувати її на офіційному сайті. Хочемо виправитись та опублікувати текст посту Федерації боксу у повному обсязі:

«Шановні редактори Tribuna.com Украина

Нещодавно було опублікована стаття «Від IBA вимагають призупинити діяльність Федерації боксу Росії. Серед підписантів вимоги немає ФБУ»

З цього приводу надаємо свій коментар.

Лист до IBA (щодо вимог призупинити діяльність федерації боксу росії) було підготовлено з ініціативи тих держав, які там підписались. Це такі держави: Нідерланди, США, Австралія, Нова Зеландія, Данія, Швеція, Фінляндія, Норвегія та Швейцарія.

Нашу сторону, мабуть, розуміючи складність ситуації, в якій ми всі наразі перебуваємо, до цієї групи не запросили і нам не було відомо про цю ініціативу. Якби було запрошення і лист був насправді відкритим для підписання, впевнений, що підписів з боку інших держав було б набагато більше і наша Федерація була б одною з перших, хто його підписав.

Тобто, це ініціатива саме тих, хто підписався, без можливості приєднання. Втім, наразі готуються офіційні процедури обрання керівного складу вищих органів управління EUBC та ІВА.

Україна також подала своїх кандидатів до цих органів і ми виступимо з пропозицією на підтримку більш рішучих заходів. Всі про це дізнаються. Трохи терпіння.

Ми розуміємо, що комусь кортить відшукати «зраду» і «зрадників» і розкручувати цю тему в напрямку нібито підтримки нашою Федерацією війни. Це неприпустимо! Особливо в той час, коли наші працівники зі зброєю в руках захищають державу, займаються волонтерською діяльністю і роблять все можливе для наближення перемоги.

Ми зосереджені саме на конструктивній діяльності в цьому напрямку. Не зважаючи, на припинення внутрішніх спортивних заходів, наші збірні команди продовжують участь у змаганнях з боксу на міжнародному рівні, доводячи, що Україна та українці – є найсильнішою нацією у світі.

З початку війни національна збірна команда України з боксу прийняла участь навчально-тренувальних зборах до чемпіонатів Європи в чемпіонату світу з боксу серед жінок в Німеччині, Хорватії, Чорногорії, Болгарії, Італії.

2

Завдяки зазначеному:

- на чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років було завойовано 10 нагород – 2 золоті, 3 срібні та 5 бронзових

- на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді та жінок – молоді було завойовано 9 медалей, з яких 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові. Наша команда зайняла ПЕРШЕ загальнокомандне місце. Про досягнення наших боксерів і тренерів було відзначено навіть Офісом Президента України.

Також продовжується підготовка жіночої збірної до чемпіонату світу з боксу, що відбудеться в травні в Стамбулі (Туреччина), а також до чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків, що відбудеться також вже в травні у Єревані (Вірменії).

Сьогодні, окрім здійснення організаційної роботи, команда ФБУ допомагає боксерам, тренерам, поліції та військовим, займається волонтерською діяльністю, а наші співробітники добровільно вступили до лав ЗСУ…

Сьогодні тривають тяжкі часи для кожного з нас. Саме тому, відчуваючи велику відповідальність перед кожним українцем, кожним тренером, спортсменом, щоб повністю посвятити себе нашій державі та Федерації боксу України, я зняв свою кандидатру з участі у виборах президента Європейської конфедерації боксу (EUBC).

Ми вже довели незламність і стійкість, війна обов’язково закінчиться нашою перемогою, все буде – Україна!»

Помилку виправили, тепер у відповідь хотілось би запитати питання: чи виправила ФБУ свої помилки за час, що пройшов з 29 квітня?

Чи підтримала лист, про який вона не знала з самого початку і не встигла стати його ініціатором хоча б офіційною заявою на сайті? Чи з’явилась офіційне звернення до IBA, щодо розгляду питання, про припинення повноважень Умара Кремльова? І про які саме пропозиції на підтримку більш рішучих заходів йдеться в тексті посту? Чи треба ще трошки терпіння?

Продивус каже, що не голосував за Кремльова, але й виборів не було. Цирк на боксерському конгресі

Що відомо про підготовку Усика до другого бою з Джошуа

+17
Написать комментарий
Loading...