Битва взглядов

Блог-турнир

Написать
+30

Працюючи в тіні

  5
Бути помічником тренера у великому футболі річ одночасно і почесна, і невдячна. Людина, яка є правою рукою головного тренера колективу безумовно виконує безліч важливих функцій у підготовці команди до матчів, але в той час ця особа залишається непомітною для вболівальників.
+31

Людина року 20ХХ. Пан Президент футбольної України

  12
Вибори, вибори, кандидати... А кандидатам не до гри. З одним із таких поспілкувалася ваша непокірна неслуга. Яке майбутнє чекає на гру мільйонів в Україні та чи лишиться Федерація федерацією - далі у матеріалі «Людина року 20ХХ...». Дебати вітаються.;-)
+26

Громила с детской улыбкой

  13
Чтобы стать любимчиком родных трибун не обязательно поражать ворота ударами через себя, укладывать дриблингом соперников на пятые точки или забивать по два десятка мячей за сезон. Достаточно лишь быть открытым и отзывчивым, искренне любить эмблему на груди.
+18

Привіт, МаКо, тримай фасон!

  9
Життя – це не кількість вдихів та видихів, це кількість моментів, коли перехоплює подих («Метод Хітча»). Щоб бачити майбутні кроки життя, варто, мабуть, переоцінити його особливі миті, дарма, вони незабутні «+» чи незабутні «-».
Показать еще
Реклама 18+