Все про Азійський футбол

Новини Азійського футбольного світу

Написать
+2

Ліга Чемпіонів Азії 2017. Огляд перших матчів 1/4 фіналу

  1
Завершились перші матчі стадії 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії. Серед результатів варто відмітити, по-перше, нещівну поразку Гуачнжоу Евегранд від співвітчизників з Шанхай СІПГ. Також, Аль-Ахлі Джидда Сергія Реброва. ведучи по ходу поєдинку 2-0, наприкінці поєдинку втратило перевагу. Матч завершився з рахунком 2-2, чим позбавив саудитів від суттєвої переваги перед «домашнім» матчем.
+6

Перша перемога Сергія Реброва у якості наставника Аль-Ахлі Джидда

  3
Сергій Ребров провів свій другий офіційний поєдинок у якості наставника Аль-Ахлі Джидда. На відміну від першого програного матчу, у грі проти Аль-Фатеху команда Реброва змогла переконливо перемогти з рахунком 4-0. Отже, про перепетії цієї гри - у даному матеріалі.
+2

Прев'ю до 1/4 Азіатської Ліги чемпіонів. Частина 2. Зона Далекого Сходу

Продовження попереднього матеріалу про майбутні матчі 1/4 фіналу в Лізі Чемпіонів Азії. На цей раз аналізую пари Зони Далекого Сходу: Шанхай СІПГ - Гуанчжоу Евегранд та Кавасакі Фронтале - Урава Ред Даймондс.
+8

Прев'ю до 1/4 Азіатської Ліги чемпіонів. Частина 1. Зона Близького Сходу

  6
У цьому матеріалі спробую проаналізувати пари 1/4 Азіатської Ліги чемпіонів та зважити шанси на успіх команд, які пробились до цієї стадії. У світлі перебування на містку саудівського Аль-Ахлі Джидда Сергія Реброва, почну аналіз із зони Близького Сходу.
+3

Арабські реалії Сергія Реброва, або підводні камені у роботі з клубами Близького Сходу

У цьому матеріалі спробую викласти та розповісти про всі реалії арабського футболу, з якими доведеться познайомитись екс-наставнику «Динамо» Київ Сергію Реброву та його тренерському штабу.
Реклама 18+