Реклама 18+
Реклама

Камон, ран!

Найцікавіше про біг та інші циклічні види спорту

+10

«Марафонський біг — цвях Олімпіади, хоча і небажаний цвях». Як в Києві проходив перший марафон

  5
Перший марафонський забіг в Києві відбувся 24 серпня 1913 року в рамках Всеросійської Олімпіади, яку вирішили організувати після провалу російських атлетів в Стокгольмі на Олімпійських іграх 1912 року.
+6

Легенда ультрамарафонів та «відьма бігу» Енн Трейсон

Якщо ви скажете, що роздивитесь її в натовпі, значить, ви або її чоловік, або брешете. Так, все так ... Але до тих пір, поки хто-небудь не пальне з пістолета. Спостерігати, як Енн бере старт, все одно що спостерігати за тим, як репортер з м’якими манерами зриває з себе окуляри та накидає темно-червоний плащ.
+20

Найбільше дослідження марафону по всьому світу. Бігуни зі Словенії й України - найшвидші

  4
Переклад статті про найбільше марафонське дослідження бігунів-аматорів, яке коли-небудь проводилося, що зробила команда Runnersclick. Ними була досліджена інформація про дані марафонів з усього світу і зібрано в цілому 3,5 мільйона записів, що є найбільшою кількістю, коли-небудь зібраних даних. Опрацьована інформація включає 196 марафонів за 2014-2017 роки та 238 національностей, що охоплюють понад 39 країн і 7 континентів. Нижче ви знайдете найцікавіші й переконливі статистичні дані, виявлені протягом усього дослідження.
+21

Від головного тренера Манчестер Юнайтед до професійного надмарафонця. Підбірка нон-фікшн книг

  8
Поради від сера Алекса Ферґюсона, які однаково добре працюватимуть як на футбольному полі, так і в будь-якій сфері, відверті зізнання Андре Агассі, інсайди про Жозе Моуріньо, неймовірна історія перетворення 40-річного товстуна, який лікував алкогольну залежність в одного з кращих атлетів світу та багато чого іншого.
+22

Та то таке: марафон в Стамбулі

  4
Це чергова розповідь про мої пригоди на марафоні, що відбувся через місяць після поїздки до Будапешта. І якщо розповідь про подорож до столиці Угорщини була написана вже після турецького вояжу, то про Стамбул знайшов час та натхнення написати під час підготовки до наступного марафону, який пройде в кінці квітня в Гамбурзі.
+4

Та то таке: Будапештський марафон 2018

Продовжуючи серію записів про участь у різноманітних змаганнях з легкої атлетики та тріатлону, цього разу хочу поділитись невеликою розповіддю про поїздку до столиці Угорщини на марафон.
+4

Та то таке: Історія подолання напівзалізної дистнації тріатлону

  2
До фінішу залишалось зовсім трохи, Garmin показував менше одного кілометра і я починав усвідомлювати, що через декілька хвилин фініш. Той самий фініш, який я уявляв всю підготовку і боявся до нього не дійти.
Реклама 18+