На Tribuna.com розгулявся небезпечний «вірус Шкарлета». Користувачі мимоволі плагіатять одне одного

Хроніка спалаху небезпечної онлайн-зарази.

Все почалося 8 січня 2021 року. Проблема потенційного зникнення «Гірника-Спорт» справді розхвилювала ком'юніті Трибуни не на жарт, і користувач SeregaKrivbass написав з цього приводу статус.

Минуло всього дві хвилини, як з'явився статус з аналогічним посилом від Ochoa510 (це я).

Як автор статусу-"плагіату" зазначу, що справді не знав про аналогічний статус свого колеги, адже почав робити цей мем ще до того, як було опубліковано оригінальний статус SeregaKrivbass. Тоді всі сприйняли це з гумором, адже такі збіги справді трапляються рідко й ситуація вийшла комічною.

Але вже наступного дня вже я сам став жертвою плагіату власного статусу. Переглядаючи кубковий матч між «Астон Віллою» та «Ліверпулем», я звернув увагу на те, що склад мерсисайдців, так би мовити, занадто основний, враховуючи, що віллани грали резервом через спалах коронавірусу в команді. Тож вирішив потролити Юрґена Клоппа у статусах.

Схоже, цим статусом «вірус Шкарлета» (як цю заразу пізніше назвали на честь нового міністра освіти, який використовував плагіат у своїх наукових роботах) передався від мене до Эшли_Коул. Це змусило його теж мимоволі написати майже такий самий статус, як і в мене.

14 січня жертвою вірусу став вже сам Ешлі. Він запостив жарт із фото Олександра Зінченка та Кевіна де Брюйне, взятий з англійського Інтернету (тут це не плагіат, а адаптація).

Після нього Саша Бортнік запостив цю ж картинку зі схожим мемом.

Таким чином, Олександр став наступним носієм хвороби. 15 січня він пожартував з Пеле та його статистики забитих м'ячів.

Це стало справжнім піком епідемії вірусу. Того ж дня Никита Сергейчук запостив навіть не схожий статус, а такий самий.

Ця фотографія Пеле завірусилася і плагіат таких статусів став цілим флешмобом. Але чи справді це флешмоб? Нам здається, що вже час трубити про це у ВООЗ.

Здавалося, вірус пішов на спад, аж тут з'явився новий штам, який вражає не лише статусників, а й блогерів. Ірина Козюпа у своєму блозі зробила пост з теми, яку вже підняв Эшли_Коул кілька днів тому.

І от сьогодні, 16 січня, виявлено перший випадок синдрому Шкарлета поза межами України. Адмін Інстаграму sports.ru, схоже, забагато сидить в епіцентрі епідемії - спорідненій українській Трибуні, і заніс цей вірус у Росію.

Тож, шановні друзі, намагайтеся не читати пости та статуси заражених користувачів, аби не підвергати себе небезпеці. Інакше цей вірус пошириться за межі сайту і вже завтра ФК «Львів» оголосить своєю емблемою ось такий варіант:

Будьте здорові та оригінальні. Бажаю всім 36 і 6. От дідько, знову!

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Tribuna blog TBAB
+34
Популярные комментарии
Gryshchuk Dima
+18
Не ладно, а переписуй!
Ответ на комментарий Ochoa510
Oops
Ну да ладно
Никита Сергейчук
+14
Так про Пеле первым же Грузчик запостил) Бортнік или специально или случайно повторил)
Sergiy Baranovsky
+12
Щоб стати плагіатором, треба думати, як плагіатор.
Ответ на комментарий cezarinho
😑Навіть цей блог також плагіат. Вірус Шкарлета зайшов занадто далеко. Ми всі приречені
Написать комментарий 12 комментариев
Loading...
Реклама 18+