Дмитро Болдаєв: «Підпишемо ще двох легіонерів»

Головний тренер “Дніпра” Дмитро Болдаєв в інтерв'ю клубній прес-службі поділився враженнями від роботи клубу на трансферному ринку, а також розповів про плани на подальшу комплектацію складу. - Тренере, перше офіційне тренування сезону 21/22, які плани у команди на найближці два тижні?

- Вітаємо з початком і вас, і нас. Плани: перший тиждень більш втягуючий, практично не торкаємось баскетболу, далі розпочнемо додавати мінімальні взаємодії, накладати це все на наше бачення гри на сезон, в захисті, в нападі, встановлювати правила і поступово, є 7 тижнів для підготовки, все розписано, в принципі, все по плану будемо робити.

- Склад команди змінився і є деякі радикальні, скажемо так, зміни, омолодився мабуть в першу чергу склад. Чи задоволені Ви комплектацією? І розумію це ще не все, дивлячись на тих людей, що в залі.

- Так, основна ціль тренерського штабу та керівництва було омолодження складу. Також ціллю було взяти гравців хоча б на два роки, щоб омолодження було не точковим, а щоб спрацювало і в цьому сезоні, і в наступному. Ще не прибув Ді Джей Купер, прилітає трохи пізніше — у нього проблеми з паспортом. А так все по плану, дуже задоволені тими позиціями, які хотіли закрити.

Сергій Павлов і Віталій Зотов — це дві людини, яких я першими хотів взяти на ці конкретні позиції. Потім з'явилась можливість по Паші Крутоусу — людина, за якою клуб вже роки чотири слідкує і хотів його запросити. Дуже задоволений, що вийшло їх підписати. Постараємось максимально пришвидшити гру, усі ці гравці з кидком, максимально збільшити кількість кидків, атак.

Ще дві легіонерські позиції у нас відкриті, ведемо переговори — гравець на позицію третього номера і на позицію “чотири-п'ять”. Ринок зараз не дуже хороший, тому ми не спішимо і хочемо взяти те, що хочемо.

- Чи плануються закордонні збори як були минулого року в Туреччині, до того були в Прибілтиці, в Литві?

Добро від керівництва на закордонні збори у нас є. Якщо тренерському штабу потрібно буде, то ми поїдемо. Ми уже заявились, є підтвердження участі на турнір “Прометея” в перших числах вересня, а на наступному тижні “Будівельник” проводить турнір пам'яти Григорія Хижняка і ми теж туди заявились, тобто шість ігор у нас вже є. Як варіант нам можна злітати до цього, але це ранні сроки, і летіти кудись лише щоб полетіти сенсу нема, так як в 20-х числах серпня більшість чемпіонатів ще навіть не збираються або це перший тиждень зборів і тому отримати там нормальний спаринг буде важче ніж тут в Україні з кимось домовитися про товариські ігри.

В наступному сезоні ми хочемо максимально прискорити гру в нападі і бути найагресивнішою командою ліги в захисті. Грати з різними видами і варіантами захисту, міняти їх постійно і збивати суперника з ритму гри. В нападі хочемо більше легких очок в переході, збільшити кількість атак з периметра. Також точково у нас є гравці, сильні індивідуальні сторони яких будемо використовувати, звичайно.

Фото: БК "Дніпро"

В'ячеслав Кравцов продовжив контракт з БК «Дніпро»

Дякую, що дочитав до кінця!

Допоможи цьому блогу стати краще: підписуйся, коментуй, став плюсики.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
6м 75см
+5
Написать комментарий