Альтернативна версія логотипу Федерації біатлону України

Моя відповідь Бринзаку.

***

Не так давно ФБУ провела ребрендинг. Якщо форма поточного сезону викликала більшу частину позитивних відгуків, то оновлений логотип зазнав нищівної критики.

На фото у верхньому правому кутку зображений новий логотип, а українські біатлоністки презентують нову форму на сезон:

Ось та виглядав логотип федерації до ребрендингу:

***

Моя альтернативна версія логотипу заснована на трьох простих речах. Саме простота та асоціативний ряд допомогли мені створити «обличчя» українського біатлону:

• Логотип виконаний у двох кольорах з мінімальним використанням градієнту. Основні кольори — синій та жовтий. Пояснювати чому так, думаю, не варто.

• Далі складаємо асоціативний ряд. Які слова у вас тісно пов'язані з біатлоном? Для мене це: гори, мішені, стрільба, лижі, сніг, зима. Вирішив зупинитись на горах та мішенях. Більше не потрібно. Зобразив силует Карпатських гір на фоні сонця. З мішенями все значно простіше.

• Дескриптор нижче можна прибрати, аби зайвий раз не уточнювати, до кого належить даний логотип. Це вже на смак розробника.

На мій погляд, все геніальне повинно міститись у простоті. Виконання та пошук ідеї цього простого дизайну зайняло не так багато часу. Тепер черга за фанатами.

Висловлюйте свої думки щодо цієї роботи. Чи сподобалось вам? Що додали, або прибрали? До біатлонного сезону залишається декілька днів.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
31 СЕКТОР
+20
Популярные комментарии
Olga Bilyk
+8
Роздали цей пост по соцмережах. Ця версія лого точно варта більшої уваги.
Софико
+5
Ух ты! Это очень круто! Намного лучше, чем который придумали они
Станислав Орошкевич
+5
Интересно. Явно лучше, чем новое)))
Написать комментарий 10 комментариев
Реклама 18+