Февральский дайджест «Динамо»

Февраль для «Динамо» будет очень насыщенным.

К вашему вниманию, представляю обзор новостей и расписание матчей киевской команды на весь месяц.

Марис Верпаковскис поприсутствовал на товарищеской игре против «Динамо» Тбилиси. Латвийский экс-футболист дал комментарий официальному сайту киевлян. Бывший форвард в нынешнем составе «Динамо» отметил игру Виктора Цыганкова, а также поделился своим впечатлением от работы Мирчи Луческу.

• Руководитель научной группы «Динамо» Александр Козлов отметил важные компоненты в своей работе: «За тренувальним процесом уважно стежить керівник наукової групи «Динамо» Олександр Козлов, і в режимі реального часу спостерігає за фізичними даними спортсменів, а також аналізує дії футболістів за допомогою професійної системи трекінгу. Робота системи побудована на основі спеціальних датчиків, супутникової передачі даних і хмарних технологій».

Николай Шапаренко делится своим мнением насчёт работы киевского «Динамо» на сборах в Турции. Отдельно полузащитник киевлян заявляет: «У мене завжди є мотивація працювати на тренуваннях, незалежно від того, хто присутній на заняттях. Перемоги – це завжди добре, вони додають настрою команді. Та й тренується легше після перемог. Звичайно, хочеться, щоб так було частіше».

Кроме того, киевское «Динамо» внесло в заявку на сезон бразильца Сидклея и украинского форварда Артёма Беседина.

Огнен Вукоевич во время подготовки киевской команды отметил: «Насамперед це були товариські матчі. Наша головна мета – підготуватися до найближчих офіційних матчів – з «Олімпіком» у чемпіонаті та «Брюгге» в Лізі Європи. Це дуже важливі гри, тому ми намагаємося швидко набрати форму, щоб команда була готова до цих протистоянь на сто відсотків. У команди дуже багато роботи, велике навантаження. Усі хлопці старанно працюють, хоча видно, що ноги ще важкі й немає швидкості та легкості. Але на цьому етапі це нормально. У нас попереду ще три матчі, будемо готувати склад, який вийде на першу гру з «Олімпіком».

Главный врач команды Андрей Шморгун поделился новостями из лазарета: «Клейтону знадобиться більше десяти днів на відновлення, тому було прийнято рішення залишити гравця на реабілітацію в Києві. Тудор проходить планову реабілітацію. Зараз він ходить за допомогою милиць, носить спеціальну лангету на нозі. У Гармаша і Андрієвського схожі проблеми – у обох запалення ахіллового сухожилля. На відновлення потрібен час. Олександр працював із м’ячем, а сьогодні планується його повернення до загальної групи. Денисові потрібно трохи більше часу на відновлення, але динаміка позитивна. Вербичу зробили МРТ. Результати цього дослідження отримаємо в середу».

Расписание у динамовцев будет достаточно насыщенное. На отдых остаётся совсем мало времени, будем держать кулаки, чтобы у киевлян было всё хорошо. В комментариях к данному материалу можете указать в каких матчах бело-синие смогут уверенно одержать победу? На что сделает акцент Мирча Луческу: чемпионат или Лига Европы? Много интересных событий нас ждёт в этом месяце. Верьте и поддерживайте «Динамо» до конца!

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
31 СЕКТОР
+19
Популярные комментарии
Sergiy Baranovsky
0
Перед поєдинками з бельгійцями трохи лячно
Ti Ukraine
+3
Та зовсім не трохи. 😯
Ответ на комментарий Sergiy Baranovsky
Перед поєдинками з бельгійцями трохи лячно
Лёша Никитин
+2
Дивився останні 5 матчів Брюгге. Можу сказати, що буде важко, вони забивають дуже якісні голи, Динамо таке полюбляє пропускати.
Ответ на комментарий Sergiy Baranovsky
Перед поєдинками з бельгійцями трохи лячно
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+