Маргарет Корт: «Если разрешить однополые браки, не станет ни Дня матери, ни Дня отца, ни Пасхи, ни Рождества»

24-кратная чемпионка турниров «Большого шлема» Маргарет Корт на этой неделе была исключена из числа патронов теннисного клуба Коттесло в пригороде австралийского Перта.

Президент клуба Ян Хаттон заявил, что было решено увеличить количество патронов, и Корт не была переутверждена в этом качестве, однако сама 75-летняя Корт назвала шаг «политически мотивированным».

Напомним, Корт, занимающаяся религиозной деятельностью, выступает резко против института однополых браков. В Австралии этой осенью пройдет почтовый опрос населения об их возможной легализации.

«Это печально. Нет никакой свободы слова для тех, кто хочет защитить себя. Грустно, когда страна доходит до такого.

Ян Торп может беспрепятственно защищать свои убеждения, но христиан, на чьей стороне учение Господа, запугивают и принижают. Можно поставить себе в окно знак «Да» (имеется в виду ответ в национальном опросе), и все будет в порядке, но стоит поставить «Нет», тебе в окно полетят кирпичи.

У нас в стране 36 000 однополых пар, что немного в масштабе 25 миллионов. И они имеют право на гражданский союз. Но они хотят разрушить институт брака.

И дело не в самом браке. Это повлияет на христианские школы, на свободу слова. Не будет ни Дня матери, ни Дня отца, ни Пасхи, ни Рождества.

Некоторые говорят, что христианство не должно проникать в политику, но мы же люди. Если мы верим, что брак – это между мужчиной и женщиной, как это сказано в Библии, мы должны иметь право говорить об этом. Это наша сущность. Образ жизни. Это невозможно просто взять и отключить».

Источник: The West Australian
Реклама 18+
Популярные комментарии
Игорь Снятинчук
+2
Чесно зізнаюся, не особливо вірю тому, що написано в книжках, оскільки, хоча їх і цікаво читати, проте там усе сказане словами автора, і ці слова можуть бути просто суб’єктивною думкою однієї конкретної людини. Навіть люди, котрі видають автобіографії, часто змушені прикрасити деякі епізоди із свого життя, зробити їх більш наближеними до читача, аніж до реальності. Тому відповім чесно, я не знаю що автор мав на увазі, коли писав ці заповіді і коли вибрав це другою заповіддю, і взагалі, за великим рахунком, мені байдуже його думка на це, оскільки з того часу пройшло декілька тисяч років і навряд я матиму змогу у нього особисто поцікавитися чи не натякав він випадково на гомосексуалістів.

Але я твердо вірю в те, що кожна людина має право обирати ким їй бути і з ким їй спати, якщо це не заборонено законом чи будь-яким іншим нормативним актом країни, в якій вона знаходиться.

Мій коментар щодо цієї бабулі будувався на тому, що спочатку вона говорить, наче її притісняють, потім приплітає сюди релігійну складову, і закликає церкву влізти у політику (хоча зараз не середні віки і церква наче змушена стояти осторонь від вирішення таких питань).

Якщо їй щось там не подобається, ніхто не змушує її з цим миритися. Нехай поїде в країну, де гомосексуалізм заборонений, та й все на тому.
Ответ на комментарий Carpetbagger
"І взагалі, у Біблії сказано:"Люби ближнього свого, як самого себе". "

Думаете, это намек на педерастов?
Игорь Снятинчук
+1
Уоу, при чому тут зарубіжні ЗМІ, якщо у бабулі дах на релігійному ґрунті поїхав? А вона ще і політику сюди приплела. І взагалі, у Біблії сказано:"Люби ближнього свого, як самого себе". Не ділить там на стать того ближнього. Тому кожен трактує все, як хоче. Насправді ж біблію писали звичайні люди, у котрих були свої проблеми, і котрі так само чогось боялися. От може у когось з них жінка пішла до іншої жінки. Чи сам він зрадив жінці з чоловіком і дуже опечалився цим фактом. Наразі ми цього не дізнаємося.

А осуджувати людину за її вибір може повернутися тим, що люди будуть осуджувати твій вибір. Таким чином я можу сказати, для прикладу, що свідки Єгови, наприклад, ущемляють мої права тим, що повсюду тикають свої брошюрки, тому що мені, як атеїсту (мусульманину, буддисту і т.д.) це неприємно. І закликатиму щоб провели референдум і заборонили цю секту.

Це не є правильним, як на мене.
Ответ на комментарий Carpetbagger
Бабуля как раз в порядке. В отличие от п...сья, захватившего все СМИ в "развитых странах".
Carpetbagger
0
Ну если вы не видите, что происходит вокруг вас, не замечаете всех этих "парадов гордости", детских книжек про педерастов и т.д. - ничем не могу помочь.
Ответ на комментарий Игорь Снятинчук
Докази в студію, де вони вимагають ПРОПАГАНДИ. ?

І взагалі, я пояснив, до чого я це все казав, і явно до саме тих людей це не мало відношення. Я просто не люблю релігійних фанатиків, котрі лізуть куди їх не просять і хочуть вирішувати, як жити іншим людям.
Написать комментарий 8 комментариев
Реклама 18+