Україна виграла загальний залік Кубку Європи з лижної акробатики в сезоні 2021/22

25 марта 2022, 14:32

Завершився сезон 2021/22 лижної акробатики.

Українські спортсмени виграли загальний залік за підсумками етапів Кубків Європи. Вони сумарно набрали 1 818 очок – на 656 більше, ніж Казахстан, який фінішував другим.

Загальний залік серед чоловіків виграв українець Володимир Кушнір з 414 очками. Другий – Максим Кузнєцов з України, у нього 322 очки. У топ-10 ще два українці – Захар Максимчук (305 очок) та Марк Лайош (248).

Серед жінок найкращою серед українок стала Оксана Яцик. Вона друга в загальному заліку з 312 очками. У топ-10 потрапили ще три спортсменки з України. На третьому місці Ангеліна Брикіна (307 очок), шоста Діана Яблонська (249) та сьома Анастасія Гасюк (214).