Рейтинг на сайте 67082  Место 15
Трибуна Статус
lvivforu
lvivforu поделился картинкой - редактирование статуса
розважаємося як можемо, бл####кий #коронавирус... #флэшмобы про спортивні травми.

Була і в мене одна травма, яка поклала хрест на напівпрофесійній кар'єрі майбутнього футболіста, як я тоді собі уявляв... На першому курсі Чернівецького університету грав на штучному покритті, відстоюючи честь факультету, в один прекрасний момент нога в колінному суглобі виходить і повертається назад - пекельна біль, я лежу, в очах потемніло. Після чисельних консультацій з лікарями, відповідь однозначна - оперувати, меніск. На що я не погодився аж ніяк(батько колишній футболіст-аматор, в якого коліна оперовані вздовж і впоперек з численними рецидивами). Це хрест на всіх ігрових видах спорту, лижі лише в наколіннику, отакі пироги.

Не грав у футбол біля 5 років точно, на вихідних вирішив спробувати(зібралися з батьками наших діток, що ходять на футбол з 2-ох років), відбігав супер, але зранку проснувся з ногою, що не згинається, та коліном в півтора рази більшим ніж зазвичай... Вкотре зрозумів, що це фіаско, братан :(

Як не дивно, звичайний поступальний біг мені дається без проблем, бігаю і по 10 та 20 км, а от те що пов'язане з динамікою - ніяк.