Рейтинг на сайте 53593  Место 17
Трибуна Статус
Міша Пихней
Міша Пихней - редактирование статуса
Кілька думок по відставці Хацкевича:

А на що Суркіс сподівався коли продовжив йому контракт на два роки? Для чого давати тренеру контракт на два роки, а потім звільняти через 5 матчів? Якщо є віра в тренера - вона має бути і далі, а якщо дивитись по результату - Хацкевич не мав отримати новий контракт. Але Динамо і послідовність це різні речі.

Хацкевича давно потрібно було звільняти. Навіть якщо Динамо постійно програвало сильнішим суперникам проблема не тільки в результаті. Проблема в тому що команда зовсім не розвивається і незрозуміло куди рухається. Команда може не давати результат, але має бути помітно за рахунок чого вона може його дати наступного разу. Є один хороший приклад, який всі точно знають. Фонсека в Шахтарі також починав з некваліфікації в групу ЛЧ. Але він знайшов оптимальну тактику, виграв чемпіонат. і вже наступного року вийшов в плей-офф ЛЧ, де добре поганяв Рому. В Динамо пройшло два роки, а віз і нині там.

Хто далі? Цікаве питання. Вернуб сумнівний варіант. Він добре попрацював в Зорі, але Динамо це зовсім інший клуб. Потрібно запрошувати тренера з Європи. І не пишіть що це дорого, це зовсім не дорого, це зовсім не дорого. Хай він захоче 4-5 мільйони в рік це не проблема. Дуелунд коштував Динамо 4 мільйони, Че-Че 4,8 , обидва не грали. Щоб отримати хорошого європейського тренера Динамо має відмовитись від одного трансфера в рік. Це зовсім не багато. А якщо він виведе Динамо в групу ЛЧ щей принесе хороші прибутки від ЛЧ. потрібно тільки бажання власника клубу довіритись сильному спеціалісту.

#Динамо Київ, #Александр Хацкевич, #Максим Картошкин