Рейтинг на сайте 117743  Место 5
Трибуна Статус
djorkaeff
djorkaeff поделился картинкой - редактирование статуса
Товариство, багато хто з вас знає, а іншим нагадаю, що незабаром відзначатимемо День української писемності та мови. Вже кілька років поспіль доброю традицією на #Tribuna.com стало проведення самоврядних флешмобів щодо популяризації державної мови в Україні (як би дивно це не звучало).

Закликаю і цього року всіх активних (і не дуже) коментаторів #Tribuna.com долучитись до бадьорого флешмобу і в суботу перетворити цей сайт на "вишневий садочок із солов'ями", тобто залишати коментарі, писати статуси і пости виключно українською. Навіть попри те, що може хтось із вас знає її недосконало, святковий день буде хорошим приводом покращити свої навички в люб'язному і дружньому середовищі Трибуни.

Окремо закликаю соцредакцію і адміністрацію сайту підтримати таку ініціативу, якщо хоча б раз в рік ваші телеграм-, інстаграм-, фейсбук- та твіттер-потоки "заговорять" українською, цим ви зробите для популяризації української мови значно більше, ніж порожніми балачками про те, що "ми б хотіли, але технічно це неможливо" і т.д.

Тож розминайте пальці, обкладайтесь тлумачними словниками і готуйтесь розірвати Трибуну потоком рідної мови. Має бути весело і цікаво, впевнений в цьому.

Крім того, було б дуже круто з боку адміністрації сайту організувати ще кілька спонтанних флешмобів, пов'язаних з українською мовою, і охопити таким чином ширше коло користувачів. До речі, якщо маєте якісь ідеї щодо цього, не соромтесь їх реалізовувати!

Плюсуйте і поширюйте цей статус, щоб зробити прийдешній мовний флешмоб наймасштабнішим в історії Трибуни!
#українська мова #флэшмобы