Зеленський – про петицію щодо дозволу на виїзд з України чоловіків призовного віку: «Вона повинна адресуватися до батьків воїнів, яких втратили»

Президент України Володимир Зеленський відреагував на петицію, в якій вимагають скасувати заборону виїзду з України чоловіків віком від 18 до 60 років та запровадити пріоритет призову під час мобілізації.

«Ви знаєте, я, напевно, не до кінця розумію, до кого ця петиція – до мене, а може, ця петиція повинна адресуватися до батьків тих воїнів, яких втратили через те, що вони захистили ціною свого життя Україну, ту чи іншу область, той чи інший регіон, те чи інше місто.

Ви знаєте, що у більшості своїй (захищали – ред.) не своє місто, де народилися. Сьогодні від 50 до 100 людей можуть гинути на найскладнішому напрямку сходу нашої держави, вони захищають нашу державу й нашу незалежність», – сказав Зеленський на прес-конференції.

Президент наголосив, що закон встановлює певний термін для розгляду петиції та офіційної відповіді на неї. Електронна петиція з вимогою скасувати заборону виїзду з України чоловіків віком від 18 до 60 років набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

Сьогодні Верховна Рада продовжила дію воєнного стану в Україні до 23 серпня.

Источник: «Укрінформ»
Популярные комментарии
Serega Kosenko
+64
Интересно а когда будут рассматривать на уровне министерства разрешение на выезд целых футбольных клубов для проведения чемпионата за границей такие аргументы будут звучать или они применими лишь к обычным людям.
dk1989
+49
Тоді не повинно бути вийнятків. Всім так всім. Футболістам, різним медійниками, журналістам також заборонити. А на що люди мають жити? У людей закінчуються гроші, якщо чоловік не буде заробляти, то утримувати сімʼю, платити комуналку, допомагати батькам і т.п.?
Не можна маніпулювати на військовій темі. Ті хто загинув, і хто воює зараз, це герої.
До чого він приліпив це тут?
Stepan Galuyk
+42
Взагалі-то ця петиція мала значно глибший і ширший зміст, та гарну аргументацію. Зеленський відповів на неї якось дуже зневажливо, необгрунтовано та примітивно.
Написать комментарий 112 комментариев