24 березня відбулася найвисокогірніша гонка з перешкодами «Snow Race» в Україні!

Новий сезон шалених випробувань від «RACE NATION» відкрито! Найсміливіші спортсмени подолали дистанцію більше 7 кілометрів. Одну за одною сильні Духом українці підкорили 21 перешкоду. А найважчою перешкодою виявився підйом по чорній трасі гірськолижного курорту «Буковель».

«Snow Race» у Буковелі вже зібрав майже 500 учасників. Близько 100 спортсменів стартували у забігу»ELITE». Цього разу ми зібрали одних із самих сильних атлетів нашої держави. У нас є також представники інших держав, які претендують на призові місця з Білорусії, Молдови та Америки – прокоментував Юрій Подлєсний, організатор RACE NATION.

Першим подолав трасу Петрук Андрій з Хмельницька. Результат переможця 01:14:37. Це його друга перемога на RACE NATION. І знову 1 місце.

«Спорт породжує дух сильних. Було не важко проходити, було важко зробити 30 бурпі. А за цей краєвид, за ці емоції, Race Nation, спасибі» – заявив Петрук Андрій.

Серед жінок перемогу отримала Сидоренко Анастасія з результатом 01:28:12. Її досягнення у лижному спорті: Чемпіонка світу Андора 2006 року, Чемпіонка Европи 2008 року, Чемпіонка України 2006–2008 року, майстер спорту з лижних гонок. На даний момент вона персональній тренер.

У командному забігу «TEAM» приняли участь 26 команд. Перемогу отримала команда «Alta-Vista» з часом 06:50:39.

Учасники забігу «STANDART» показали, що головне – це віра в себе і прагнення перемоги! Наймолодшому учаснику змагання 18 років. 55-річна Наталя Бондаренко стала еталоном невпинного самовдосконалення. Також в змаганні прийняв участь атлет адепт Слава Кулаковський.

Найближча гонка чекає на Вас у Києві 5–6 травня 2018 року. Також гонку приймуть Харків, Одеса, Львів, Тернопіль та Дніпро.

Зареєструватися ви зможете тут: http://racenation.ua.

Источник: racenation.ua
Реклама 18+