ЧМ-2017. Канада обыграла Финляндию, Германия победила Латвию и вышла в четвертьфинал

В Кельне и Париже продолжается ЧМ-2017.

Германия в решающем матче в серии буллитов сумела обыграть Латвию (4:3, Б) и вышла в четвертьфинал домашнего чемпионата мира.

+1
Але яка ж заруба була ц матчі між Німеччиною та Латвією. перший період пройшов в одну (латвійську) калитку, але по нулям. Потім Латвія намагалася скористатися тим, що їх лава знаходилися гайда от ній половині льоду і трішки поатакувати, але натомість наразилася на 2 пропущені шайби. Під кінець другого періоду відігравши одну, на третій ця команда вийшла дуже вмотивована, але і не менше виснажена. Здавалося місцями що німцям вдасться засушити гру, але незадовго до екватора періоду їм вдалося зрівняти рахунок. Дальше більше. На 17-ій хвилині вони зуміли реалізувати більшість. І здавалося що вони без трьох хвилин чвертьфіналісти світової першості, але не тут то було. Вилучення за 2:06 до кінця - це спосіб подарувати суперникам шанс атакувати 6 на 4. А в такій ситуації куди важче вибігти в рятівну контратаку і закинути шайбу в порожні ворота. І от, за 33 секунди до закінчення основного часу, таки зуміли німці відігратися. Проте попри всю логіку саме Латвія більше намагалася закинути в овертаймі (1-7 по кидках, при загальних 40-30), але все дійшло до серії булітів. І в цій серії господарі виявилися більш успішними і вирвали останнім ударом перемогу, а з нею і путівку в 1/4 , де вони прийматимуть збірну Канади.