Петр Пахнюк: «Руководство ценит только результат»

Украинский гимнаст Петр Пахнюк прокомментировал свое 7-е место в упражнениях на брусьях на Олимпиаде в Токио.

«Я не справился со своей программой, я не выполнил один элемент в начале, сложность программы становилась низкой и я понимал, что сложно будет добиться высокого результата.

Не мой день сегодня. Я был готов отлично и морально, и физически ничего мне не мешало. Это была техническая ошибка, которую я не имел права делать. Это спорт, так бывает.

Мои элементы пока никто не повторяет, но все обращают внимание и спрашивают. Это приятно, но всегда на первое место я ставлю результат. Я зашел 7-й и вышел 7 – на сегодняшний день это безрезультатно.

Следующие Игры? Лично для меня, попадание в финал – это победа. Я имею в виду, что руководство ценит только результат. Я очень устал.

Как говорила Оля Харлан: «Каждое утро просыпаться и думать, когда Олимпийские игры». Были так близко, а теперь так далеко. Мне уже 30 лет. Не знаю, пока надо отдохнуть», – сказал Пахнюк.

Популярные комментарии
Игорь Озадовский
+8
Когда каждый наш врач будет входить в топ-8 врачей мира в своей специализации, можно будет вернуться к этому вопросу. И да, даже лучшие врачи теряют пациентов, не могут помочь и ошибаются
Ответ на комментарий skhimin@gmail.com
Добре, що є фраза :’’Це спорт, так буває’’.
А якби так лікар говорив?
Звичайно, буває, але це ’’буває’’ інколи стає закономірністю, на жаль.
Morpheus
+1
Китайці з японцями просто тремтять від заздрощів до такої могутньої інфраструктури, десь поруч тремтять корейці, американці та росіяни. Більше десяти залів, неймовірно. За таке олімпійське золото навіть без змагань мають давати.
Ответ на комментарий Ярослав Сенченко
Залів ну більше 10 ти знаєш що тільки в Дніпрі 2 топових спорткомплекса відкрили і 1 новий в Києві? ТОму не треба говорити на умови
Morpheus
+1
Ви дійсно вважаєте, що 2 топ зали в Києві і навіть ще по одному в кількох обласних центрах є гарантією для олімпійських нагород? Серйозно? Цього на вашу думку має вистачити, щоб посунути з п’єдесталів китайців, японців, корейців та росіян щонайменше?
Ваші досягнення в відомій лише вам сфері - відомі тільки вам і мабуть не настільки видатні, що ви не наважуєтесь похвалитися ними публічно. Проте називаєте українських спортсменів дном, незважаючи на те, що вони одни з найкращіх в світі. Медалі дають не за рейтинг, а за виступ на конкретному змаганні.
А взагалі Україна в медальному заліку посідає 37 місце зараз, а наш ВВП на душу населення - 128 місце в світі і за рівнем життя ми 74-ті. Тому наші спортсмени мають більші успіхи ніж вся країна загалом. Схаменіться вже, мамкіни волюнтаристи.
Ответ на комментарий Martin Devidson
В Києві є 2 топ зали і є також в інших областях це як мінімум в Дніпрі є новенький комплекс топового рівня недавно відкритий ти не знав буває в своїй професії я один з найкращих і дуже скоро рухаюсь по карєрній драбині. Ще раз наші спортсмени лажають дуже сильно знаходячи дитячі відмазки виступають як дно для тебе це нормально взагалі один стріляти не може нормально по чужим мішеням лупить інша 1 номер рейтингу харлан від ноунейма зразу вилітає це типу нормально ми повинні такі ладі сприймати так?
Написать комментарий 14 комментариев
Реклама 18+