Олександр Караваєв: «Фортуна була на моєму боці – м’яч відскочив прямо на мене»

11 июня 2022, 22:15
1

Захисник збірної України Олександр Караваєв прокоментував перемогу над Вірменією (3:0) у Лізі націй.

«13-та гольова передача?  Я вже всіх травлю цим. Для себе рахую, мені дуже приємно, уже вся команда мене цим підстьобує. Але це приємно, тому що в нас дуже дружний колектив. Коли ми так жартуємо, це додає позитивного настрою. Ми — одне ціле, це дає результат. Гол? Фортуна була на моєму боці, тому що м’яч відскочив прямо на мене, і залишалося лише забити. Дуже добре, що ми реалізовуємо моменти.

Ми дивилися поєдинки цієї команди (Вірменії – прим. Tribuna.com). Якщо вона так грає, це також дає результат. Вони так зіграли з Ірландією. Також перший тайм завершився внічию, ірландці багато контролювали м’яч, але в другому таймі вірмени забили дуже хороший гол із 30-ти метрів, а суперники не змогли нічого зробити.

Тому вони відштовхуються від цього. Але коли ми забили, то вірмени відкрилися, у нас з’явилося більше моментів, і ми довели матч до логічного результату», – сказав Караваєв.

В цьому матчі Караваєв забив гол і зробив результативний пас.