📰 Дайджест новин ранку: ймовірна дата реваншу Усик – Джошуа, «Ювентус» відновив інтерес до Мудрика

9 июня 2022, 09:26

Щоранку Tribuna.com у форматі дайджесту розповідає про головні новини дня, що минув. Основне за добу 8 червня.

1. Збірна України обіграла на виїзді Ірландію 1:0 в стартовому матчі Ліги націй 2022/23. Після подачі Циганкова зі штрафного на 48-й хвилині м’яч залетів у ворота. Віктор з’явився на полі в перерві матчу.

2. «Бостон» переміг «Голден Стейт» у 3-му матчі фінальної серії – 116:100. У серії повів «Бостон» – 2-1.

3. 20 серпня – найбільш ймовірна дата реваншу Усик – Джошуа. Про це заявив Олександр Красюк, промоутер Усика. Також промоутер додав, що бій відбудеться у Саудівській Аравії. Боксерські організації, титули яких будуть на кону, повинні анонсувати бій на наступному тижні.

4. «Шериф» оголосив про припинення співпраці з Вернидубом. Молдавський клуб зазначив, що припинення співпраці відбулося за ініціативи українського фахівця.

Вернидуб вже побував у Кривому Розі та обговорив можливу співпрацю з «Кривбасом».

5. «Ювентус» відновив свій інтерес до Мудрика. Туринці розглядають кандидатуру 21-річного футболіста в якості підсилення атакувальної лінії команди.

6. «Інтер» розглядатиме трансфер Додо, якщо продасть Думфріса. Окрім бразильця, міланський клуб розглядатиме ще три варіанти на заміну – Мануель Ладзарі («Лаціо»), Хуан Куадрадо («Ювентус») та Вілфрід Сінго («Торіно»).