📰 Дайджест новин: «Бостон» виграв перший матч фінальної серії НБА, Рюдігер перейшов у «Реал»

3 июня 2022, 09:39
2

Щоранку Tribuna.com у форматі дайджесту розповідає про головні новини дня, що минув. Основне за добу, 2 червня.

1. Стартувала фінальна серія НБА. У першому матчі «Бостон» у гостях переміг «Голден Стейт» із рахунком 120:108. Найрезультативнішим гравцем зустрічі став гравець «Ворріорс» Стеф Каррі, який набрав 34 очки.

При цьому «Бостон» домінував у вирішальній 12-хвилинці. «Селтікс» виграли четверту чверть з рахунком 40:16. Після трьох чвертей «Ворріорз» вели 92:80. Наприкінці третьої чверті перевага каліфорнійців становила 15 очок. Друга зустріч пройде так само у Сан-Франциско в ніч з неділі на понеділок. А на кого ставите ви у цьому протистоянні?

2. Набирає оберти новий сезон Ліги націй. 2 червня пройшли 10 матчів. У Лізі А Іспанія вдома зіграла внічию з Португалією (1:1), а Швейцарія на виїзді поступилася Чехії (1:2). Сьогодні змагання продовжаться, у найвищому дивізіоні Нідерланди завітають в гості до Бельгії, Хорватія прийме Австрію, а Франція протистоятиме Данії.

Нагадаємо, що збірна України у цьому розіграші ЛН виступатиме у дивізіоні Б, перший матч відбудеться 8 червня проти збірної Ірландії.

3. Захисник «Челсі» Антоніо Рюдігер офіційно перейшов до «Реала». Контракт з 29-річним німцем розрахований на 4 сезони. Перехід також підтвердив «Челсі». Раніше повідомлялося, що Рюдігер в «Реалі» зароблятиме 200 000 фунтів на тиждень. Презентація футболіста відбудеться 20 червня.

Трансфер відбувся на правах вільного агента, контракт гравця з лондонським клубом спливав 30 червня. Тransfermarkt оцінює гравця збірної Німеччини у 35 мільйонів євро. У 34 матчах сезону АПЛ 2021/22 Рюдігер забив 3 голи.

4. Трохи світської хроніки. За повідомленням видання El Periodico, захисник «Барселони» Жерар Піке і Шакіра розійшлися. Футболіст зрадив співачці, зараз Піке проживає в окремій квартирі в Барселоні. Жерара останнім часом часто бачать в нічних клубах з одноклубником Рікардом Пучем у супроводі інших жінок.

Шакіра почала зустрічатися з Піке в 2011 році. Вони мають двох спільних дітей.

5. Форвард «Лейкерс» Леброн Джеймс став мільярдером. Раніше це не вдавалося зробити жодному чинному гравцеві. Майкл Джордан, інший баскетбольний мільярдер, зумів досягти цього лише в 2014 році, більш ніж через десять років після того, як він закінчив кар’єру.

Джеймсу вдалося підкорити цю позначку завдяки тому, що минулого року його доходи скали 121,2 млн доларів. Він заробив понад 385 млн доларів у «Клівленді», «Маямі» і «Лейкерс» як найбільш високооплачуваний активний гравець НБА. Ще 900 млн доларів він отримав від інвестування та інших ділових проектів.