Мікель Артета: «Якщо я говоритиму про арбітрів матчу з «Тоттенгемом», то мене дискваліфікують на 6 місяців»

13 мая 2022, 08:17

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета підбив підсумки матчу з «Тоттенгемом» (0:3).

«Судді? Якщо говоритиму те, що думаю, то мене дискваліфікують на 6 місяців. Я не знаю, як брехати, тому краще промовчу. Не можу сказати те, що насправді думаю.

Я не незадоволений своїми футболістами, навпаки, я ними пишаюся. Я хотів би, щоб арбітр на камеру пояснив свої рішення. Це ганьба, тому що така чудова гра сьогодні була зруйнована. Але, ми не можемо змінити рішення, яке вже прийнято.

Цей матч – вже історія. Далі в нас «Ньюкасл». Перший шанс втрачено, він вислизнув нам з рук. Тепер ми повинні бути командою, яку всі бачили раніше. Звісно, боляче програвати при таких обставинах, але в понеділок ще один важливий матч. Постараємося перемогти. Все досі в наших руках», – прокоментував Артета.

Нагадаємо, що ще в першому таймі в ворота «Арсенала» був призначений пенальті, а також на 33-й хвилині арбітр видалив захисника Роба Холдінга.