Маліновський отримав 7,1 бала від WhoScored за матч «Спеція» – «Аталанта», Коваленко – 6,2

8 мая 2022, 15:44

WhoScored оцінив гру учасників матчу 36-го туру Серії А «Спеція» – «Аталанта» (1:3).

Півзахисник «Аталанти» Руслан Маліновський отримав 7,1 бала, хавбек «Спеції» Віктор Коваленко – 6,2.

Руслан за 59 проведених на полі хвилин зробив асист, завдав 1 удар по воротах (заблокований), провів 3 вдалі обведення при 3 спробах, 49 разів торкнувся м’яча, віддав 26 точних передач з 34 (76%), в тому числі 1 ключову, створив 1 гольовий момент та заробив 2 штрафних удари.

Віктор провів на полі 28 хвилин. За цей час він 13 разів торкнувся м’яча, віддав 4 точні передачі з 6 (67%), виграв 1 верхову дуель з 2, заблокував 1 удар, 1 раз відібрав м’яч та двічі виніс його.

Найкращим гравцем матчу став автор голу та асисту Луїс Мур’єль – 7,8.