Арбітр призупиняв матч «Лейпциг» – «Хоффенхайм», щоб Сімакан, який дотримується Рамадану, зміг перекусити

11 апреля 2022, 12:03
2

У 29-му турі чемпіонату Німеччини «РБ Лейпциг» вдома розгромив «Хоффенхайм» – 3:0.

В першому таймі, коли о 19.58 (20.58 за Києвом) зайшло сонце, арбітр Бастіан Данкерт призупинив зустріч майже на 30 хвилин.

Він зробив це для того, щоб 21-річний французький захисник «Лейпцига» з гвінейським корінням, мусульманин Мохамед Сімакан, який дотримується Рамадану, зміг поїсти.

Під час цієї паузи 21-річний футболіст вжив енергетичний гель та енергетичний батончик.

Рамадан – це місяць обов’язкового для мусульман посту, який цьогоріч триває з 1 квітня по 1 травня. В цей період мусульманам забороняється їсти чи пити від сходу до заходу сонця. Від посту звільняються хворі, літні люди, вагітні жінки та діти. Існують винятки й для професійних спортсменів, але Сімакан цим не користується.