Ральф Рангнік: «Якщо не забиваєш «Евертону», який пропустив тричі від «Бернлі», тяжко на щось розраховувати»

9 апреля 2022, 19:53

Головний тренер «МЮ» Ральф Рангнік прокоментував поразку в матчі з «Евертоном» (0:1).

«Думаю, ми добре почали матч. Перші 25 хвилин ми контролювали гру, але не використали достатньо переваги в цьому домінантному відрізку гри. Особливо на лівому фланзі – хотів би, щоб ми краще використовували там вільний простір.

Ми мали свої моменти, могли забити в перші 25 хвилин. Навіть у той відрізок гри хотілося б, щоб ми були частіше доставляли м’яч до штрафного, а в ньому було більше гравців.

Ми відчували, що «Евертон» розібраний після поразки «Бернлі». Але ми не змогли цим скористатися. У них перший удар по воротах – одразу гол. Це змінило гру та атмосферу на стадіоні. У другому таймі «іриски» просто захищалися, а ми не змогли зламати цей мур.

Коли ми пропустили, втратили трохи самовладання і, можливо, трохи впевненості. Якщо не забиваєш «Евертону», який, при всій повазі, пропустив тричі проти «Бернлі», тяжко на щось розраховувати.

Якщо не забиваєш протягом 95 хвилин проти команди, яка пропустила три м’ячі від «Бернлі», а ми забили три голи «Тоттенгему» вдома, це важко пояснити. Нам, як тренерському штабу, не так просто зрозуміти, чому не створили більше моментів у такій грі», – сказав Рангнік.