📰 Дайджест новин ранку: Миколенко заробив пенальті, феєрія Бензема та сенсація в ЛЧ

7 апреля 2022, 08:33

Щоранку Tribuna.com у форматі дайджесту розповідатиме про головні новини дня, що минув. Основне за добу.

1. Пройшов другий вечір матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У центральному матчі «Реал» на виїзді обіграв «Челсі» 3:1. Матч для гостей фактично самотужки виграв Карим Бензема, який зробив хет-трик. Француз у чудовій формі. Солідна перевага мадридців перед грою у відповідь.

У паралельній грі трапилася сенсація. «Вільярреал» вдома обіграв «Баварію» – 1:0. Все вирішив єдиний гол Данджуми ще на 8-й хвилині матчу. Теперь він – найкращий форвард «субмарини» за історію виступів у ЛЧ (6 м’ячів). Всі голи забив у цьому сезоні.

2. Віталій Миколенко допоміг «Евертону» у матчі з «Бернлі». Український захисник заробив пенальті на 38-й хвилині. Після перегляду ВАР його реалізував Рішарлісон, зробивши рахунок 2:1. Але клуб українця все одно програв.

Також Миколенко отримав найкращі оцінки від WhoScored та SofaScore серед захисників «Евертона».

3. Розповімо і про українок на турнірі WTA в Чарльстоні. Ангеліна Калініна (№42 WTA) перемогла представницю Казахстану Олену Рибакіну (№18 WTA) у другому колі – 6:4, 2:6, 6:4. Ангеліна вперше в кар’єрі перемогла тенісистку з топ-20. В 1/8-й Ангеліна зіграє проти представниці Франції Алізе Корне.

А от Катаріна Завацька (WTA №215) програла Кароліні Плішковій (WTA №7) із Чехії. Матч призупиняли через дощ. Зустріч тривала 2 години 48 хвилин. Українка 1 раз подала навиліт, допустила 1 подвійну помилку та реалізувала 6/13 брейк-пойнтів.

Нагадаємо, що Завацька з вересня 2021 року брала паузу через стан здоров’я. Вона повернулася на корт у березні.

4. Георгій Цітаїшвілі став гравцем краківської «Вісли». Він підписав контракт до 30 червня 2022 року. Його клуб зараз займає 16-у сходинку в чемпіонаті Польщі. Нагадаємо, що 21-річний Цитаїшвілі провів першу частину сезону в «Чорноморці».

5. ФІФА хоче збільшити реальний ігровий час матчу через розширення компенсованих хвилин – можуть спробувати на ЧС-2022. Це може призвести, що час матчу буде становити не менш як 100 хвилин. Щоб затвердити це нововведення, треба згода Міжнародної ради футбольних асоціацій.

6. Легенда «Саутгемптона» Метт Ле Тіссьє покинув посаду посла клубу через репост твіту з сумнівами про правдивість інформації про Бучу. Згодом Ле Тіссьє видалив цей ретвіт, пояснивши, що люди не зрозуміли суть посту. На його думку, у ньому йшлося про маніпуляцію ЗМІ інформацією.