Виктор Скрипник: «В матче с «Ромой» сделали все, что в наших силах»

Главный тренер «Зари» Виктор Скрипник прокомментировал поражение «Роме» (0:4).

«Поздравляю «Рому» с заслуженной победой. Нам очень сложно играть против мотивированной команды, как «Шахтеру» было с «Интером». «Роме» нужна была победа, они провели идеальный матч. Есть встречи, когда фавориты не побеждают, но этого не случилось.

Победил класс, сильнейшая команда. Мы совершили ошибки, но не могу винить свою команду. Желаю «Роме» побеждать в дальнейшем. Смотрим на матчи в Украине, где продолжим свой путь.

«Рома» – отличная команда, и мы были рады сыграть с ней. Мы анализировали соперника перед матчем, но не сумели реализовать то, что подготовили. Иногда вы делаете все возможное, но не получаете результат – это футбол.

Первые и последние 10 минут матча важны в футболе, игроки старались, но теряли концентрацию. Мы сделали все, что в наших силах, и это самое главное», – сказал Скрипник.

Источник: forzaroma.info
Популярные комментарии
Vasylko
+13
Назарина за укр мірками далеко не найгірший варіант для будь-якої команди, крім топ2
Ответ на комментарий Roman Kazmiruk
у Кочергина, по ходу, агент не Вадик. так бы давно всё было бы на мази)
ничего страшного. зимой Вадик подвезёт парочку новых назарин, но надеюсь, сам Скрипник не даст слабинку и подписывать новый контракт не будет
Vasylko
+4
за всіх не скажу, але назарина і юрченко точно хорошого рівня гравці - назарина і в карпатах виділявся і був найкращим за період оренди, коли команда котилася вниз, а юрченко в німеччині теж рівень показував...хоча в зорі вистачає прямолінійних гравців, які беруть старанністю в першу чергу, а не якістю і технікою...
Ответ на комментарий V_Voloshyn
Всі гравці Зорі здаються такими, поки їх тренує Скрипник. Скажемо так - Зоря поки демонструє результат, який вище рівня гравців. Як на мене, у того ж Дніпра-1 склад як мінімум того ж рівня, або сильніше.
Он Юрченко пішов у Десну і там не дуже. А в Зорі був на рівні
V_Voloshyn
+2
Ну побачимо, що там буде.
У мене є передчуття, що Зоря дуже скоро припинить існування. Основні джерела бюджету Зорі - продаж гравців і гроші за ЄК.
Продажів давно не було, останній - це Караваєв. Михайличенко і Чеберко пішли за копійки, Юрченко, Іванісеня, Абу-Ханна, Циганікс, Василь - також не чув, щоб за них виручили нормальні гроші.
Гроші за ЄК зменшились, бо нині платять за ЛК, а не за ЛЄ
Ответ на комментарий Vasylko
так, але на такому рівні вони були не найгіршими) а юрченко банально фізики на початку не набрав поки був без клубу, а потім вже важко було(десна не та команда, яка комбінує і є можливість показати свої найкращі якості технарю, на фізику основний акцент там)
звісно, в скрипника простіше грати - гравці хоча б знають, що вони повинні робити на полі, не виходить часто зараз - рівень гравців не той, що був...
оптимізму в майбутньому зоря не викликає, хоча любив цю команду від коли вернидуб почав з неї щось путнє робити, зараз навпаки тільки регрес і основна причина власник
поки всі надії покладаю на ворсклу, дніпро1 і металіст...як колись у зорі помітно намагання ставати кращими і як команда, і як клуб
Написать комментарий 17 комментариев
Loading...
Реклама 18+