Евгений Чеберко: «В Украине, если ты на поле, тренер доверяет, хорошая зарплата, то считается, что жизнь удалась»

Арендованный у ЛАСК защитник «Осиека» Евгений Чеберко в комментарии «Команда №1» рассказал 

— Не жалеешь, что уехал в Европу? В Украине ты был на виду, вызывался в сборную.

— В сборную я вызвался после того, как перешел в ЛАСК. Но это не столь важно, поскольку здесь я набрался опыта. В Европе я понял разные стили игры, разнообразие тактик.

Здесь не так легко, как у нас, в плане того, что в Украине, если ты на поле, тренер доверяет, хорошая зарплата, то считается, что жизнь удалась. В Европе нет авторитетов, свою силу нужно доказывать в каждом поединке, — сказал Чеберко.

Источник: «Команда №1»
Популярные комментарии
vasylashko
+8
і у кого ж це він на виду в Україні? У тих 700 калік, що на матчі УПЛ ходять?

йшов в кращий чемпіонат, на кращі умови, в кращу країну для життя. все правильно зробив, а вийшло чи не вийшло заграти - інше питання.

в наше болото завжди можна повернутися. про що взагалі жаліти?
kolobanenko
+7
Та це все слова гарні, а по факту був основним гравцем досить сильного клубу, який грає регулярно в єврокубках, а тепер своє дупою полірує лавку запасних в чемпіонаті Хорватії. Може ще його "прорве", але поки схоже на провал
Ответ на комментарий vasylashko
і у кого ж це він на виду в Україні? У тих 700 калік, що на матчі УПЛ ходять?

йшов в кращий чемпіонат, на кращі умови, в кращу країну для життя. все правильно зробив, а вийшло чи не вийшло заграти - інше питання.

в наше болото завжди можна повернутися. про що взагалі жаліти?
vasylashko
+3
ні, ви вже оцінюєте ситуацію опісля, знаючи, що Чеберко там не заграв, а на момент переходу в ЛАСК все було абсолютно логічно й правильно з точки зору прогресу.

і так, краще мати негативний досвід в Європі і з ним вже рухатися далі, ніж продовжувати сидіти в зоні комфорту імпотентної УПЛ. Наш чемпіонат малоінтенсивний, проходить на пустих стадіонах і переважно поганих полях, кожною другою командою керують не кваліфіковані "спеціалісти", абсолютно відсутня тактична різноманітність, не потрібна ігрова гнучкість. залишатися тут, маючи перспективу і пропозицію на столі від стабільного європейського клубу? *нервово кашляю

а в футбольному плані він не програв. оскільки отримав досвід, який не отримав би граючи в Зорі хоч 500 матчів.

і знову ж, не треба цих байок про ЄК. В чемпіонаті Австрії кожен другий матч рівноцінний матчу Зоря-ЦСКА Софія чи Зоря-Буде Глімт, як за рівнем гри, так і за інтенсивністю. Там грають у футбол - не найкращий в Європі, але футбол, а не те, що показують більшість наших команд в УПЛ. Звичайно треба переходити в Австрію/Бельгію/Нідерланди/Португалію, якщо хочеш розвиватися. і звичайно тобі ніхто не гарантує місце в основі. я ж кажу, заграв, не заграв - це вже інше питання. індивідуальне питання.
Ответ на комментарий kolobanenko
Стагнація в зорі)) в зорі він постійно грав і розвивався як футболіст, а постійно сидіти на банці - це і є стагнація. Якби він залишився в зорі тота нього було б зараз ще матчів 50 в упл і 10 в лє/лк, а так сидить на банці і як ви кажете "адаптується". Я не кажу шо українським футболістам не треба їхати за кордон, але в його випадку це було зроблено або зарано або вибрав неправильний клуб. Можливо він виграв у фінансовому плані, але в футбольному, схоже, програв, хоча є ще шанси заграти
Написать комментарий 8 комментариев
Loading...
Реклама 18+