Леонид Буряк: «Блохин был бы одним из самых дорогих актуальных футболистов»

Бывший игрок «Динамо» Леонид Буряк рассказал об Олеге Блохине, который сегодня празднует 69-летие.

«Олег Блохин стал прекрасным футболистом, лауреатом «Золотого мяча». Думаю, никто не повторит его достижения в советском футболе, а тем более в украинском. Это один из лучших нападающих Европы в то время, а возможно, и в мире. Потому что таких футболистов, как он, очень мало было.

Если сравнивать, какие нападающие актуальны, то я думаю, что Блохин был бы одним из самых дорогих футболистов», – сказал Буряк.

Источник: FanDay
Популярные комментарии
Kin Ash
+5
і в Блохіна і в Шеви є одна подібна риса, вони напросто зовсім і повністю не боялись атакувати, в них був відсутній страх перед суперником, не тряслись ноги і вони не губились перед воротами. Йшли як бик на червону тряпку, і перемагали. Тому і були повні стадіони, як в Блохіна так і в Шеви. А зараз немає на кого ходити, лідера в Динамо немає, колись Шева рвав Барсу як тузик тряпку, а зараз ми за цілий матч не можемо ні разу в ствір воріт пробити. Та що там говорити, якщо в нас роль нападника виконує майже списаний Гармаш, якого в ЧУ вистачає, а в ЛЧ всі сипляться як доміно. За кротів теж мовчу, збірна Бразилії, там немає кому золотий мяч отримувати. Хоча останній матч як ковток свіжого повітря була гра Мудрика, дуже сподіваюсь на його успіх
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+