Матч «Ингулец» – «Рух» перенесен из-за ковида в составе гостей

Матч 11-го тура УПЛ «Ингулец» – «Рух» не состоится 17 октября, как планировалось раньше.

ПЦР-тестирование обнаружило коронавирус у футболистов львовского клуба, из-за чего встреча перенесена на неопределенный срок.

В частности, положительные тесты на ковид сдали все заявленные голкиперы львовян. В заявке «Руха» на сайте УПЛ указаны следующие вратари: Юрий Панькив, Александр Бандура, Юрий-Владимир Герета, Иван Дубовой и Дмитрий Ледвий.

Также перенесен матч команд U-19.

Новые даты проведения матчей будут определены позже.

Популярные комментарии
Spinosa
+13
Вакцинація не захищає від зараження, хоча і знижує ризик. А, передусім, захищає від ускладнень.
Ответ на комментарий Roma Zimber
Так там же всі вакциновані вже, хм...
Илья Илья
+13
А Панькив, кстати, вчера был на матче сборной.
Spinosa
+6
Все так, але футболісти наші спілкуються не тільки в команді і клубі, а й з дружинами, дітьми, рідними, близькими - коротше, соціумом.

В умовній Іспанії всі ці люди - вакциновані. Тому різниці ніякої нема - що ти в клубі, що не в клубі - ризик заразитися для тебе невисокий, а шанси легко перенести хворобу - максимальні. Бо кругом одні вакциновані. І то футболісти хворіють - у французів, он, Канте і, здається, Рабйо ковід підхопили.

У нас же, перебуваючи в контакті з партнерами по команді, ти - у відносній безпеці. Але пішов у ресторан на вихідних і потрапляєш в середовище, де переважна більшість - невакциновані (у нас зараз щеплено десь лише 15%). І можеш принести заразу звідти. Ймовірно це і сталося з гравцями "Руха".

Вони хворобу легко перенесуть (у цьому і полягає основний агрумент на користь вакцинації), але факт зараження ж є? Є. І тест, який треба зробити перед грою, це покаже. Тому гравець однаково пропустить матч через ковід, навіть, якщо хворітиме легко.

Поки значна частина українців не вакцинується ризик пропуску матчів для українських футболістів залишатиметься високим. Тому і не працює.
Ответ на комментарий Serega Kosenko
Почему не работает, ведь вакцинация довольно солидно уменьшает риск заражения, не зря ведь некоторые клубы вакцинировались в полном составе и правильно сделали.
Написать комментарий 18 комментариев
Loading...
Реклама 18+